Springtime 10K, April 6, 2002

Age Group/Overall Winners
Overall
Team Results
One Mile

Age Group/Overall Winners

  ********** FEMALE OVERALL RESULTS **********
Place Name                Ag City               St Time    Pace  
===== =================== == ================== == ======= ===== 
    1 Larisa Timchina     36 Gainesville        FL   36:40  5:55 
    2 Olga Nikolaeva      28 Gainesville        FL   37:43  6:05 
    3 Sarah Williams      37 Tallahassee        FL   38:15  6:10 
    4 Jane Johnson        43 Tallahassee        FL   39:53  6:25 
                ********** MALE OVERALL RESULTS **********
Place Name                Ag City               St Time    Pace  
===== =================== == ================== == ======= ===== 
    1 Conor Holt          29                         31:18  5:03 
    2 Muchapiwa Mike Maza 26 Twin Lake          FL   32:15  5:12 
    3 Rick Patterson      32 Jacksonville       FL   33:05  5:20 
    4 Pat Marshall        25 Orlando            FL   33:56  5:28 
                 ********** MASTERS RUN RESULTS **********
           ********** FEMALE MASTERS OVERALL RESULTS **********
Place Name                Ag City               St Time    Pace  
===== =================== == ================== == ======= ===== 
    1 Carrie Weyant       40 Miccosukee         FL   40:34  6:32 
            ********** MALE MASTERS OVERALL RESULTS **********
Place Name                Ag City               St Time    Pace  
===== =================== == ================== == ======= ===== 
    1 Tim Unger           42 Tallahassee        FL   35:49  5:46 
              ********** GRAND MASTERS RUN RESULTS **********
         ********** FEMALE GRANDMASTERS OVERALL RESULTS **********
Place Name                Ag City               St Time    Pace  
===== =================== == ================== == ======= ===== 
    1 Peggy Simpson       56 Pavo               GA   44:26  7:09 
          ********** MALE GRANDMASTERS OVERALL RESULTS **********
Place Name                Ag City               St Time    Pace  
===== =================== == ================== == ======= ===== 
    1 Mike Sims           50 Tallahassee        FL   38:27  6:12 
                  ********** MILE RUN RESULTS **********
             ********** FEMALE MILE OVERALL RESULTS **********
Place Name                Ag City               St Mile    
===== =================== == ================== == ======= 
    1 Katrina Unglaub     17 Tallahassee        FL    6:28 
              ********** MALE MILE OVERALL RESULTS **********
Place Name                Ag City               St Mile    
===== =================== == ================== == ======= 
    1 James Dexter        17                          5:14 
               ********** WHEELCHAIR AWARDS LIST **********
          ********** FEMALE WHEELCHAIR OVERALL RESULTS **********
Place Name                Ag City               St Time    Pace  
===== =================== == ================== == ======= ===== 
           ********** MALE WHEELCHAIR OVERALL RESULTS **********
Place Name                Ag City               St Time    Pace  
===== =================== == ================== == ======= ===== 
    1 Phillip Yon         44 Tallahassee        FL 1:14:06 11:56 
********** AGE GROUP RUN RESULTS **********
              ********** FEMALE AGE GROUP:  1 - 19 **********
Place Name                Ag City               St Time    Pace  
===== =================== == ================== == ======= ===== 
    1 Amy Wallace         19 Tallahassee        FL   45:15  7:17 
    2 Jenny Chang         18 Tallahassee        FL   55:35  8:57 
    3 Christine Kawalec   19 Gainesville        FL   57:16  9:13 
    4 Katherine Murphy    19 West Palm Beach    FL   59:02  9:30 
    5 Selby Proctor        4 Tallahassee        FL 1:00:12  9:42 
               ********** MALE AGE GROUP:  1 - 19 **********
Place Name                Ag City               St Time    Pace  
===== =================== == ================== == ======= ===== 
    1 Brian Smith         19 Tall               FL   42:49  6:54 
    2 Tyler Price         13 Tallahassee        FL   44:40  7:12 
    3 Chris Hurst         16 Pelham             GA   45:41  7:21 
    4 Stephen Price       17 Tallahassee        FL   46:17  7:27 
    5 David Kane          14 Tallahassee        FL   46:48  7:32 
             ********** FEMALE AGE GROUP:  20 - 24 **********
Place Name                Ag City               St Time    Pace  
===== =================== == ================== == ======= ===== 
    1 Mari Leitner        20 Tallahassee        FL   43:21  6:59 
    2 Cynthia Campbell    23 Tallahassee        FL   43:22  6:59 
    3 Hannah Gerber       23 Tallahassee        FL   44:40  7:12 
    4 Nicole Myers        20 Tallahassee        FL   45:34  7:20 
    5 Lisa Kirsch         22 Tallahassee        FL   46:19  7:28 
              ********** MALE AGE GROUP:  20 - 24 **********
Place Name                Ag City               St Time    Pace  
===== =================== == ================== == ======= ===== 
    1 Chris Fussell       21 Tallahassee        FL   36:07  5:49 
    2 Timothy Bolton      24 Tallahassee        FL   36:24  5:52 
    3 Barrett Haga        23 Tall               FL   40:06  6:28 
    4 Carlos Veigas       24 Tallahassee        FL   42:33  6:51 
    5 Frank Betzner       24 Tall               FL   44:30  7:10 
             ********** FEMALE AGE GROUP:  25 - 29 **********
Place Name                Ag City               St Time    Pace  
===== =================== == ================== == ======= ===== 
    1 Stephanie Liles     29 Tallahassee        FL   41:01  6:36 
    2 Lauren Cyran        25 Tallahassee        FL   43:31  7:01 
    3 Gil Tanner          28 Tall               FL   48:25  7:48 
    4 Terra Williams      27 Tallahassee        FL   48:32  7:49 
    5 Kim Shugar          29                         51:17  8:16 
              ********** MALE AGE GROUP:  25 - 29 **********
Place Name                Ag City               St Time    Pace  
===== =================== == ================== == ======= ===== 
    1 Brian Burch         27 Tallahassee        FL   41:43  6:43 
    2 John Rasmussen      26 Tallahassee        FL   41:48  6:44 
    3 Joey Rossi          29 Tallahassee        FL   42:29  6:51 
    4 Peter Ellis         26 Tallahassee        FL   44:50  7:13 
    5 Matt Schrader       27 Tallahassee        FL   46:50  7:33 
             ********** FEMALE AGE GROUP:  30 - 34 **********
Place Name                Ag City               St Time    Pace  
===== =================== == ================== == ======= ===== 
    1 Lisa Whitworth      31 Tallahassee        FL   42:00  6:46 
    2 Ellen Marino        31 Tallahassee        FL   47:49  7:42 
    3 Denise Gregorie     34 Orlando            FL   48:47  7:51 
    4 Ann Bowman          33 Tallahassee        FL   49:39  8:00 
    5 Augusta Bostick     34 Quincy             FL   49:43  8:01 
              ********** MALE AGE GROUP:  30 - 34 **********
Place Name                Ag City               St Time    Pace  
===== =================== == ================== == ======= ===== 
    1 Jim Mcsoley         31                         36:33  5:53 
    2 Brian Corbin        34 Tallahassee        FL   38:09  6:09 
    3 Brian Mitchell      32 Tallahassee        FL   40:53  6:35 
    4 Jeff Bryan          34 Tallahassee        FL   41:19  6:39 
    5 Patrick Archer      33 Tallahassee        FL   41:52  6:45 
             ********** FEMALE AGE GROUP:  35 - 39 **********
Place Name                Ag City               St Time    Pace  
===== =================== == ================== == ======= ===== 
    1 Teresa Lafleur      38 Dothan             AL   43:12  6:58 
    2 Krista Killius      39 Tallahassee        FL   44:23  7:09 
    3 Colleen Smith       37 Tallahassee        FL   44:49  7:13 
    4 Janet Coker         39 Miccosukee         FL   44:57  7:14 
    5 Piper Stockman      38 Dothan             AL   45:07  7:16 
              ********** MALE AGE GROUP:  35 - 39 **********
Place Name                Ag City               St Time    Pace  
===== =================== == ================== == ======= ===== 
    1 Michael Labossiere  36 Tallahassee        FL   38:23  6:11 
    2 Jack Toepfer        39 Chicago            IL   39:51  6:25 
    3 Sam Higdon          35 Tallahassee        FL   41:13  6:38 
    4 Randy Roesa         36 Atlanta            GA   41:18  6:39 
    5 Phil Leboutillier   36 Tall               FL   42:00  6:46 
             ********** FEMALE AGE GROUP:  40 - 44 **********
Place Name                Ag City               St Time    Pace  
===== =================== == ================== == ======= ===== 
    1 Vikki Saga          40 Aiken              SC   41:10  6:38 
    2 Donna Whitworth     40 Tallahassee        FL   41:41  6:43 
    3 Julie Clark         40 Tallahassee        FL   43:37  7:02 
    4 Cindy Geeker        43 Tallahassee        FL   45:01  7:15 
    5 Sue Hensley         40 Tallahassee        FL   45:08  7:16 
              ********** MALE AGE GROUP:  40 - 44 **********
Place Name                Ag City               St Time    Pace  
===== =================== == ================== == ======= ===== 
    1 Reid Vannoy         43 Tallahassee        FL   37:30  6:03 
    2 Dwayne Maddron      41 Tallahassee        FL   38:35  6:13 
    3 Matt Minno          42 Miccosukee         FL   38:47  6:15 
    4 David Cox           44 Tallahassee        FL   39:38  6:23 
    5 Herb Wills          41 Miccosukee         FL   40:00  6:27 
             ********** FEMALE AGE GROUP:  45 - 49 **********
Place Name                Ag City               St Time    Pace  
===== =================== == ================== == ======= ===== 
    1 Lynn Fellers        47 Monticello         FL   48:53  7:52 
    2 Mary Jean Yon       46 Miccosukee         FL   49:03  7:54 
    3 Pat Frye            49 Ocala              FL   50:23  8:07 
    4 Sherri Martin       45 Tallahassee        FL   51:03  8:13 
    5 Jane Cormien        46 Tallahassee        FL   51:23  8:17 
              ********** MALE AGE GROUP:  45 - 49 **********
Place Name                Ag City               St Time    Pace  
===== =================== == ================== == ======= ===== 
    1 Mike Peters         48                         40:33  6:32 
    2 Bob Fisher          46 Tallahassee        FL   41:03  6:37 
    3 Bud Fennema         46 Miccosukee         FL   41:33  6:42 
    4 Shannon Sullivan    47 Tallahassee        FL   41:55  6:45 
    5 Jerry Brooks        48                         43:23  6:59 
             ********** FEMALE AGE GROUP:  50 - 54 **********
Place Name                Ag City               St Time    Pace  
===== =================== == ================== == ======= ===== 
    1 Betty Lewis         51 Tallahassee        FL   44:58  7:15 
    2 Juanice Hagan       52 Monticello         FL   55:31  8:57 
    3 Janet Hastings      50 Tallahassee        FL   55:38  8:58 
    4 Mary Stutzman       53 Tallahassee        FL   56:23  9:05 
    5 Ruth Jones          50 Tallahassee        FL   58:40  9:27 
              ********** MALE AGE GROUP:  50 - 54 **********
Place Name                Ag City               St Time    Pace  
===== =================== == ================== == ======= ===== 
    1 Karl Hempel         50 Tallahassee        FL   38:55  6:16 
    2 Tom Ratliffe        54 Miccosukee         FL   39:11  6:19 
    3 Craig Willis        50 Tallahassee        FL   39:43  6:24 
    4 Chuck Booker        51 Miccosukee         FL   41:29  6:41 
    5 Jerry Ougley        54 Tallahassee        FL   42:01  6:46 
             ********** FEMALE AGE GROUP:  55 - 59 **********
Place Name                Ag City               St Time    Pace  
===== =================== == ================== == ======= ===== 
    1 Karen Koch          55 Tallahassee        FL   52:35  8:28 
    2 Emily Ruddell       55 Tallahassee        FL   57:46  9:18 
    3 Pheona Kaiser       59 Tallahassee        FL   58:42  9:27 
    4 Barbara Yonclas     55 Saint George Islan FL 1:00:07  9:41 
    5 Kay Holland         59 Tallahassee        FL 1:04:55 10:27 
              ********** MALE AGE GROUP:  55 - 59 **********
Place Name                Ag City               St Time    Pace  
===== =================== == ================== == ======= ===== 
    1 Jeff Galloway       56                         39:25  6:21 
    2 Bill Hillison       57 Miccosukee         FL   39:46  6:24 
    3 Roger Anderson      56 Tampa              FL   40:42  6:33 
    4 Ron Christen        56 Crawfordville      FL   42:30  6:51 
    5 Nick Yonclas        58 Saint George Islan FL   44:00  7:05 
             ********** FEMALE AGE GROUP:  60 - 64 **********
Place Name                Ag City               St Time    Pace  
===== =================== == ================== == ======= ===== 
    1 Vivian Johnson      60 Lake Placid        FL   48:42  7:51 
    2 Dot Skofronick      64 Tallahassee        FL 1:01:45  9:57 
              ********** MALE AGE GROUP:  60 - 64 **********
Place Name                Ag City               St Time    Pace  
===== =================== == ================== == ======= ===== 
    1 Ron Gressel         62 Tallahassee        FL   42:02  6:46 
    2 Gambhir Shrestha    60 Miccosukee         FL   49:13  7:56 
    3 Comer Cherry        61 Tallahassee        FL   50:01  8:03 
    4 Curtis Parker       63 Thomasville        GA   50:22  8:07 
    5 Michael Novak       62 Tallahassee        FL   51:43  8:20 
             ********** FEMALE AGE GROUP:  65 - 69 **********
Place Name                Ag City               St Time    Pace  
===== =================== == ================== == ======= ===== 
    1 Margarete Deckert   69 Miccosukee         FL   59:11  9:32 
              ********** MALE AGE GROUP:  65 - 69 **********
Place Name                Ag City               St Time    Pace  
===== =================== == ================== == ======= ===== 
    1 John Rakestraw      65 Tall               FL   48:46  7:51 
    2 Mike Schneider      65 Tallahassee        FL   53:14  8:34 
    3 Bill De Grummond    67 Tallahassee        FL   57:01  9:11 
    4 Arthur Ward         68 Tall               FL   59:50  9:38 
    5 Joe Whitesell       65 Apalachicola       FL   59:53  9:39 
             ********** FEMALE AGE GROUP:  70 - 99 **********
Place Name                Ag City               St Time    Pace  
===== =================== == ================== == ======= ===== 
              ********** MALE AGE GROUP:  70 - 99 **********
Place Name                Ag City               St Time    Pace  
===== =================== == ================== == ======= ===== 
    1 Alex Brickler       73                       1:02:26 10:03 
    2 Jim Skorfronick     70 Tallahassee        FL 1:07:32 10:53 
    3 Fred Deckert        72 Miccosukee         FL 1:08:49 11:05 
    4 John Alderson       75                       1:18:34 12:39 
    5 Charles Yates       77 Tallahassee        FL 1:24:14 13:34 
               ********** AGE GROUP MILER RESULTS **********
              ********** FEMALE AGE GROUP:  1 - 6 **********
Place Name                Ag City               St Mile    
===== =================== == ================== == ======= 
    1 Kimberly Newsome     6 Tallahassee        FL    8:40 
    2 Cecelia Williams     6 Miccosukee         FL    8:42 
    3 Elle Nyman           6 Tallahassee        FL    9:42 
               ********** MALE AGE GROUP:  1 - 6 **********
Place Name                Ag City               St Mile    
===== =================== == ================== == ======= 
    1 Michael Thomas Mina  6 Tallahassee        FL    7:58 
    2 Scott Hathaway       6 Quincy             FL    8:43 
    3 Anthony Mahoney      6 Tallahassee        FL    9:44 
              ********** FEMALE AGE GROUP:  7 - 8 **********
Place Name                Ag City               St Mile    
===== =================== == ================== == ======= 
    1 Carly Mayhall        7 Thomasvill         GL    7:52 
    2 Waverly Chin         8 Tall               FL    8:08 
    3 Lily Williams        7 Miccosukee         FL    8:08 
               ********** MALE AGE GROUP:  7 - 8 **********
Place Name                Ag City               St Mile    
===== =================== == ================== == ======= 
    1 Mark Austin          8 Tallahassee        FL    7:16 
    2 Brian Bowden         8 Tallahassee        FL    7:17 
    3 Bryan Austin         7 Tallahassee        FL    7:53 
              ********** FEMALE AGE GROUP:  9 - 10 **********
Place Name                Ag City               St Mile    
===== =================== == ================== == ======= 
    1 Erin Kenney          9 Tallahassee        FL    7:24 
    2 Ariel Currieo       10 Tallahassee        FL    8:03 
    3 Katie Hefelfinger   10 Miccosukee         FL    8:33 
               ********** MALE AGE GROUP:  9 - 10 **********
Place Name                Ag City               St Mile    
===== =================== == ================== == ======= 
    1 Adam Mcabe          10 Tall               FL    7:25 
    2 Ross Smith          10 Tall               FL    7:29 
    3 Scott Hastings      10 Tall               FL    7:35 
             ********** FEMALE AGE GROUP:  11 - 12 **********
Place Name                Ag City               St Mile    
===== =================== == ================== == ======= 
    1 Brittany Skagfield  11 Tallahassee        FL    6:43 
    2 Nina Reich          11 Crawfordville      FL    6:44 
    3 Michaela Spines     12 Tallahassee        FL    7:12 
              ********** MALE AGE GROUP:  11 - 12 **********
Place Name                Ag City               St Mile    
===== =================== == ================== == ======= 
    1 Calvin Vannoy       12 Tallahassee        FL    5:57 
    2 Nathan Kenney       11 Tallahassee        FL    6:07 
    3 Tyler Braman        11 Tallahassee        FL    6:59 
             ********** FEMALE AGE GROUP:  13 - 14 **********
Place Name                Ag City               St Mile    
===== =================== == ================== == ======= 
    1 Ally Dye            14                          6:30 
    2 Jessica Hathaway    14 Destin             FL    8:44 
    3 Daun Terry          13 Tallahassee        FL    9:18 
              ********** MALE AGE GROUP:  13 - 14 **********
Place Name                Ag City               St Mile    
===== =================== == ================== == ======= 
    1 Jonathan Skagfield  14 Tallahassee        FL    5:54 
    2 Andy Mc Kendsee     14 Tallahassee        FL    5:58 
    3 Cory Austin         14 Tallahassee        FL    6:26 
             ********** FEMALE AGE GROUP:  15 - 16 **********
Place Name                Ag City               St Mile    
===== =================== == ================== == ======= 
    1 Veronica Occhiuzzo  15 Tallahassee        FL   11:12 
    2 Lindsey Davis       15 Tallahassee        FL   12:25 
              ********** MALE AGE GROUP:  15 - 16 **********
Place Name                Ag City               St Mile    
===== =================== == ================== == ======= 
    1 Ej Weber            15 Monticello         FL    6:23 
    2 Jeff Kerwin         15 Tallahassee        FL   11:44 
Overall
DIV/TOT shows your place in agegroup/division & the total (6/42 - 6th out of 42)
Place Div/Tot  Name                Sex Age City               St Time    Pace  
===== ======== =================== === === ================== == ======= ===== 
    1   1/30   Conor Holt            M  29                         31:18  5:03 
    2   2/30   Muchapiwa Mike Maza   M  26 Twin Lake          FL   32:15  5:12 
    3   1/56   Rick Patterson        M  32 Jacksonville       FL   33:05  5:20 
    4   3/30   Pat Marshall          M  25 Orlando            FL   33:56  5:28 
    5   1/59   Tim Unger             M  42 Tallahassee        FL   35:49  5:46 
    6   1/29   Chris Fussell         M  21 Tallahassee        FL   36:07  5:49 
    7   2/29   Timothy Bolton        M  24 Tallahassee        FL   36:24  5:52 
    8   2/56   Jim Mcsoley           M  31                         36:33  5:53 
    9   1/43   Larisa Timchina       F  36 Gainesville        FL   36:40  5:55 
   10   2/59   Reid Vannoy           M  43 Tallahassee        FL   37:30  6:03 
   11   1/39   Olga Nikolaeva        F  28 Gainesville        FL   37:43  6:05 
   12   3/56   Brian Corbin          M  34 Tallahassee        FL   38:09  6:09 
   13   2/43   Sarah Williams        F  37 Tallahassee        FL   38:15  6:10 
   14   1/46   Michael Labossiere    M  36 Tallahassee        FL   38:23  6:11 
   15   1/59   Mike Sims             M  50 Tallahassee        FL   38:27  6:12 
   16   3/59   Dwayne Maddron        M  41 Tallahassee        FL   38:35  6:13 
   17   4/59   Matt Minno            M  42 Miccosukee         FL   38:47  6:15 
   18   2/59   Karl Hempel           M  50 Tallahassee        FL   38:55  6:16 
   19   3/59   Tom Ratliffe          M  54 Miccosukee         FL   39:11  6:19 
   20   1/39   Jeff Galloway         M  56                         39:25  6:21 
   21   5/59   David Cox             M  44 Tallahassee        FL   39:38  6:23 
   22   4/59   Craig Willis          M  50 Tallahassee        FL   39:43  6:24 
   23   2/39   Bill Hillison         M  57 Miccosukee         FL   39:46  6:24 
   24   2/46   Jack Toepfer          M  39 Chicago            IL   39:51  6:25 
   25   1/46   Jane Johnson          F  43 Tallahassee        FL   39:53  6:25 
   26   6/59   Herb Wills            M  41 Miccosukee         FL   40:00  6:27 
   27   3/29   Barrett Haga          M  23 Tall               FL   40:06  6:28 
   28   7/59   Jeff Nielson          M  44 Tallahassee        FL   40:16  6:29 
   29   8/59   Felton Wright         M  44 Tallahassee        FL   40:16  6:29 
   30   9/59   Richard Baker         M  40 Tallahassee        FL   40:18  6:29 
   31   1/68   Mike Peters           M  48                         40:33  6:32 
   32   2/46   Carrie Weyant         F  40 Miccosukee         FL   40:34  6:32 
   33   3/39   Roger Anderson        M  56 Tampa              FL   40:42  6:33 
   34   4/56   Brian Mitchell        M  32 Tallahassee        FL   40:53  6:35 
   35   2/39   Stephanie Liles       F  29 Tallahassee        FL   41:01  6:36 
   36   2/68   Bob Fisher            M  46 Tallahassee        FL   41:03  6:37 
   37   3/46   Vikki Saga            F  40 Aiken              SC   41:10  6:38 
   38   3/46   Sam Higdon            M  35 Tallahassee        FL   41:13  6:38 
   39  10/59   Neil Peirce           M  44 Tall               FL   41:14  6:39 
   40   4/46   Randy Roesa           M  36 Atlanta            GA   41:18  6:39 
   41   5/56   Jeff Bryan            M  34 Tallahassee        FL   41:19  6:39 
   42   5/59   Chuck Booker          M  51 Miccosukee         FL   41:29  6:41 
   43   3/68   Bud Fennema           M  46 Miccosukee         FL   41:33  6:42 
   44   4/46   Donna Whitworth       F  40 Tallahassee        FL   41:41  6:43 
   45   4/30   Brian Burch           M  27 Tallahassee        FL   41:43  6:43 
   46   5/30   John Rasmussen        M  26 Tallahassee        FL   41:48  6:44 
   47   6/56   Patrick Archer        M  33 Tallahassee        FL   41:52  6:45 
   48   4/68   Shannon Sullivan      M  47 Tallahassee        FL   41:55  6:45 
   49   5/46   Phil Leboutillier     M  36 Tall               FL   42:00  6:46 
   50   1/36   Lisa Whitworth        F  31 Tallahassee        FL   42:00  6:46 
   51   6/59   Jerry Ougley          M  54 Tallahassee        FL   42:01  6:46 
   52   1/13   Ron Gressel           M  62 Tallahassee        FL   42:02  6:46 
   53  11/59   Jeff Kuperberg        M  41 Tallahassee        FL   42:12  6:48 
   54  12/59   Myron Herring         M  43 Tallahassee        FL   42:21  6:49 
   55   6/30   Joey Rossi            M  29 Tallahassee        FL   42:29  6:51 
   56  13/59   Jeff Doherty          M  43 Tallahassee        FL   42:29  6:51 
   57   4/39   Ron Christen          M  56 Crawfordville      FL   42:30  6:51 
   58   4/29   Carlos Veigas         M  24 Tallahassee        FL   42:33  6:51 
   59   6/46   Michael Weyant        M  36 Miccosukee         FL   42:34  6:51 
   60   7/56   Perry Ponder          M  33 Tallahassee        FL   42:34  6:51 
   61   8/56   Jason Crowder         M  33 Tallahassee        FL   42:36  6:52 
   62          Aldert Scoma          M     Tall               FL   42:39  6:52 
   63   1/12   Brian Smith           M  19 Tall               FL   42:49  6:54 
   64   9/56   Kayle Moore           M  34 Saint Augustine Be FL   42:58  6:55 
   65   7/46   Josh Simpson          M  37 Tallahassee        FL   43:09  6:57 
   66   3/43   Teresa Lafleur        F  38 Dothan             AL   43:12  6:58 
   67   1/38   Mari Leitner          F  20 Tallahassee        FL   43:21  6:59 
   68   2/38   Cynthia Campbell      F  23 Tallahassee        FL   43:22  6:59 
   69   5/68   Jerry Brooks          M  48                         43:23  6:59 
   70   3/39   Lauren Cyran          F  25 Tallahassee        FL   43:31  7:01 
   71   6/68   Keith Collins         M  48 Tallahassee        FL   43:37  7:02 
   72   5/46   Julie Clark           F  40 Tallahassee        FL   43:37  7:02 
   73   5/39   Nick Yonclas          M  58 Saint George Islan FL   44:00  7:05 
   74   7/68   George West           M  48 Tallahassee        FL   44:04  7:06 
   75   8/68   Edward Claiborne      M  47 Monticello         FL   44:13  7:07 
   76   9/68   Bob Bentkofsky        M  49 Ormond By The Sea  FL   44:14  7:08 
   77  10/56   Alex Vegara           M  31 Tallahassee        FL   44:20  7:08 
   78   8/46   Ted Moret             M  37 Eustis             FL   44:22  7:09 
   79   9/46   Dan Oronje            M  36                         44:23  7:09 
   80   4/43   Krista Killius        F  39 Tallahassee        FL   44:23  7:09 
   81   1/10   Peggy Simpson         F  56 Pavo               GA   44:26  7:09 
   82   5/29   Frank Betzner         M  24 Tall               FL   44:30  7:10 
   83   6/39   Gar Flisek            M  56 Gainsville         FL   44:35  7:11 
   84  10/46   Richard Parsons       M  37 Tallahassee        FL   44:38  7:11 
   85  11/46   Ralph Patterson       M  37 Tallahassee        FL   44:39  7:12 
   86  14/59   Brant Foster          M  41 Tallahassee        FL   44:39  7:12 
   87   1/1    Tyler Price           M  13 Tallahassee        FL   44:40  7:12 
   88   3/38   Hannah Gerber         F  23 Tallahassee        FL   44:40  7:12 
   89  10/68   Gregg Floyd           M  45 Tallahassee        FL   44:45  7:12 
   90   5/43   Colleen Smith         F  37 Tallahassee        FL   44:49  7:13 
   91   7/30   Peter Ellis           M  26 Tallahassee        FL   44:50  7:13 
   92   7/59   Barry Davis           M  53 Pinecraft          FL   44:51  7:14 
   93  11/68   Warren Emo            M  49                         44:55  7:14 
   94   6/43   Janet Coker           F  39 Miccosukee         FL   44:57  7:14 
   95   1/24   Betty Lewis           F  51 Tallahassee        FL   44:58  7:15 
   96   8/59   Rob Cunningham        M  53 Tallahassee        FL   45:00  7:15 
   97   6/46   Cindy Geeker          F  43 Tallahassee        FL   45:01  7:15 
   98   6/29   Brian Stellfox        M  23 Tallahassee        FL   45:02  7:15 
   99  15/59   Eugene Watkins        M  40 Crawferdville      FL   45:02  7:15 
  100  11/56   Justin Grubich        M  32                         45:05  7:16 
  101   9/59   Jim Branning          M  54 Tallahassee        FL   45:05  7:16 
  102   7/43   Piper Stockman        F  38 Dothan             AL   45:07  7:16 
  103   7/46   Sue Hensley           F  40 Tallahassee        FL   45:08  7:16 
  104  12/46   John Vinson           M  37 Tall               FL   45:09  7:16 
  105  13/46   Greg Titus            M  39 Tall               FL   45:14  7:17 
  106   1/14   Amy Wallace           F  19 Tallahassee        FL   45:15  7:17 
  107  12/56   Mark Dazevedo         M  30 Tallahassee        FL   45:16  7:17 
  108   4/38   Nicole Myers          F  20 Tallahassee        FL   45:34  7:20 
  109  12/68   Dave Duris            M  45 Tallahassee        FL   45:35  7:21 
  110  16/59   Peter Sestak          M  41 Atlanta            GA   45:36  7:21 
  111   2/12   Chris Hurst           M  16 Pelham             GA   45:41  7:21 
  112  13/68   Terry Wile            M  47                         45:43  7:22 
  113  17/59   Bob Asztalos          M  43 Tallahassee        FL   45:50  7:23 
  114   8/46   Yvonne Gsteiger       F  44 Tallahassee        FL   45:57  7:24 
  115  14/68   Harry Chiles          M  48                         46:02  7:25 
  116  18/59   Rolando Ramirez       M  41                         46:05  7:25 
  117   7/29   Mike Stallings        M  23                         46:16  7:27 
  118   3/12   Stephen Price         M  17 Tallahassee        FL   46:17  7:27 
  119  13/56   John Matthews         M  31 Tallahassee        FL   46:18  7:27 
  120   5/38   Lisa Kirsch           F  22 Tallahassee        FL   46:19  7:28 
  121  15/68   Craig Henderson       M  47                         46:19  7:28 
  122   8/29   David Bojan           M  24 Hallandale         FL   46:27  7:29 
  123  14/56   Larry Johnson         M  34 Tallahassee        FL   46:28  7:29 
  124   6/38   Katie Janson          F  20 Tallahassee        FL   46:34  7:30 
  125  10/59   Ronnie Oliver         M  52 Dothan             AL   46:44  7:32 
  126  11/59   Terry Tenold          M  53 Tallahassee        FL   46:47  7:32 
  127   4/12   David Kane            M  14 Tallahassee        FL   46:48  7:32 
  128   8/30   Matt Schrader         M  27 Tallahassee        FL   46:50  7:33 
  129  14/46   Ian Dixon             M  36 Tallahassee        FL   46:52  7:33 
  130  19/59   Kevin O Donnell       M  42 Tallahassee        FL   46:53  7:33 
  131  12/59   James Burkette        M  51 Tall               FL   46:54  7:33 
  132  20/59   Tim Hoomes            M  43 Miccosukee         FL   47:03  7:35 
  133   7/38   Emilie Ruetenik       F  24 Tallahassee        FL   47:03  7:35 
  134  16/68   Brian Deffenbaugh     M  49 Tallahassee        FL   47:04  7:35 
  135  21/59   Harry Graham          M  42 Tallahassee        FL   47:07  7:35 
  136   9/29   Bo Trapnell           M  24 Altamonte Springs  FL   47:14  7:36 
  137  13/59   Randy Holcombe        M  51 Miccosukee         FL   47:18  7:37 
  138  17/68   Jerry Mcdaniel        M  48 Tallahassee        FL   47:24  7:38 
  139  14/59   Bill Perry            M  53 Tallahassee        FL   47:25  7:38 
  140          Neel Dekle            M     Tallahassee        FL   47:27  7:39 
  141   9/46   Judy Alexander        F  40 Tallahassee        FL   47:32  7:39 
  142  15/56   Ed De Kloet           M  34 Tall               FL   47:34  7:40 
  143          Shelly Dipaolo        F     Tall               FL   47:36  7:40 
  144  16/56   John Forehand         M  33 Miccosukee         FL   47:38  7:40 
  145  18/68   Tom Thomas            M  48 Tallahassee        FL   47:38  7:40 
  146   9/30   Mike Johnson          M  29 Tall               FL   47:43  7:41 
  147   8/38   Kim Johnson           F  24 Tallahassee        FL   47:43  7:41 
  148  17/56   Carey Maddox          M  34                         47:44  7:41 
  149  15/46   Walt Loomis           M  39 Tallahassee        FL   47:46  7:42 
  150  19/68   Jimmy Ledford         M  46 Miccosukee         FL   47:48  7:42 
  151  18/56   Acz Haddmak           M  32 Corrobell          FL   47:48  7:42 
  152   2/36   Ellen Marino          F  31 Tallahassee        FL   47:49  7:42 
  153  19/56   Mike Mondello         M  33 Miccosukee         FL   47:50  7:42 
  154  15/59   Lou Vargas            M  52 Miccosukee         FL   47:52  7:43 
  155  22/59   Rick Asadourian       M  42 Woodville          FL   47:55  7:43 
  156  20/56   David Di Salvo        M  34 Tallahassee        FL   47:59  7:44 
  157  16/59   Chris Gregor          M  52 Tallahassee        FL   48:00  7:44 
  158  17/59   Ken Midkiff           M  52 Madison            FL   48:02  7:44 
  159   9/38   Megan Walker          F  20 Tallahassee        FL   48:06  7:45 
  160   7/39   Bill Lloyd            M  55 Tall               FL   48:16  7:47 
  161  20/68   Alfred Bea            M  46 Tallahassee        FL   48:22  7:47 
  162  10/30   Jason Rocha           M  29 Tallahassee        FL   48:24  7:48 
  163   4/39   Gil Tanner            F  28 Tall               FL   48:25  7:48 
  164   8/39   Clint Watkins         M  59 Tallahassee        FL   48:26  7:48 
  165  10/29   Jeffrey Vose          M  22                         48:30  7:49 
  166   5/39   Terra Williams        F  27 Tallahassee        FL   48:32  7:49 
  167  21/68   Craig Ash             M  46 Tallahassee        FL   48:33  7:49 
  168  10/46   Connie Clarke         F  40 Miccosukee         FL   48:33  7:49 
  169  16/46   Michael Novak         M  39 Tallahassee        FL   48:34  7:49 
  170   8/43   Lee Nettles           F  38 Tallahassee        FL   48:34  7:49 
  171  17/46   Matt Jackson          M  38 Marietta           GA   48:36  7:50 
  172  11/29   Dillon Fritz          M  21 Tallahassee        FL   48:39  7:50 
  173  22/68   Rob Cowan             M  47 Tallahassee        FL   48:41  7:50 
  174   1/2    Vivian Johnson        F  60 Lake Placid        FL   48:42  7:51 
  175   1/11   John Rakestraw        M  65 Tall               FL   48:46  7:51 
  176   3/36   Denise Gregorie       F  34 Orlando            FL   48:47  7:51 
  177  23/59   Frank Flynn           M  43 Tall               FL   48:47  7:51 
  178  11/46   Robin Mates           F  40 Orlando            FL   48:49  7:52 
  179  11/30   Kevin Wilson          M  26 Tallahassee        FL   48:52  7:52 
  180  12/29   Drew Preston          M  23 Gainesville        FL   48:53  7:52 
  181   1/35   Lynn Fellers          F  47 Monticello         FL   48:53  7:52 
  182  13/29   Justin Holcombe       M  22 Tallahassee        FL   48:55  7:53 
  183  14/29   Ethan Whitfield       M  24 Tallahassee        FL   48:56  7:53 
  184  15/29   Sachin Parikh         M  23 Tallahassee        FL   48:56  7:53 
  185  18/46   Andy Roberts          M  35 Tallahassee        FL   48:58  7:53 
  186  24/59   Greg Martin           M  40 Tall               FL   49:00  7:54 
  187  21/56   Michael Kooi          M  31                         49:01  7:54 
  188  23/68   Dale Smith            M  48 Miccosukee         FL   49:02  7:54 
  189   2/35   Mary Jean Yon         F  46 Miccosukee         FL   49:03  7:54 
  190  12/30   Chris Marino          M  29 Tallahassee        FL   49:06  7:55 
  191  22/56   Seth Coffin           M  32                         49:07  7:55 
  192  12/46   Roberta Roberts       F  41 North Decatur      GA   49:09  7:55 
  193  16/29   Trevor Widick         M  24 Tall               FL   49:09  7:55 
  194   2/13   Gambhir Shrestha      M  60 Miccosukee         FL   49:13  7:56 
  195  24/68   Al Sanders            M  45 Miccosukee         FL   49:15  7:56 
  196  25/59   Robert Ralston        M  41 Spring Hill        FL   49:16  7:56 
  197   5/12   David Hedly           M  12 Tallahassee        FL   49:16  7:56 
  198  19/46   Wallace Rose          M  38                         49:23  7:57 
  199  23/56   Jeff Fleming          M  31                         49:25  7:58 
  200   9/39   Nick Nichols          M  58 Tallahassee        FL   49:29  7:58 
  201  26/59   Brent Johnson         M  42 Tallahassee        FL   49:37  8:00 
  202   4/36   Ann Bowman            F  33 Tallahassee        FL   49:39  8:00 
  203  27/59   Steve Post            M  42 Tallahassee        FL   49:40  8:00 
  204  24/56   Abe Hodges            M  30 Miccosukee         FL   49:42  8:00 
  205   5/36   Augusta Bostick       F  34 Quincy             FL   49:43  8:01 
  206  28/59   Paddy Juarez          M  40 Tallahassee        FL   49:45  8:01 
  207  29/59   Jim Killius           M  40 Tallahassee        FL   49:45  8:01 
  208   9/43   Katherine Stich       F  35                         49:55  8:02 
  209  25/56   Mark Delegal          M  34 Tall               FL   49:56  8:03 
  210  18/59   Bill Preston          M  54 Tallahassee        FL   49:58  8:03 
  211  13/30   Patrick Mckee         M  26 Tallahassee        FL   50:00  8:03 
  212   3/13   Comer Cherry          M  61 Tallahassee        FL   50:01  8:03 
  213  10/43   Edith Barefoot        F  39 Tall               FL   50:02  8:04 
  214  20/46   Michael Vickers       M  35 Louisville         KY   50:05  8:04 
  215  30/59   John Cooler           M  43 Tallahassee        FL   50:16  8:06 
  216  19/59   Jerry Chesnutt        M  51 Tall               FL   50:18  8:06 
  217  21/46   Jeff Starling         M  35 Tallahassee        FL   50:20  8:06 
  218   4/13   Curtis Parker         M  63 Thomasville        GA   50:22  8:07 
  219   3/35   Pat Frye              F  49 Ocala              FL   50:23  8:07 
  220  26/56   Bruce Prock           M  32                         50:25  8:07 
  221  25/68   Cooper Frye           M  49 Ocala              FL   50:25  8:07 
  222  31/59   Kyeongsik Rhew        M  42 Tallahassee        FL   50:26  8:07 
  223   6/36   Lisa Unger            F  34 Tallahassee        FL   50:27  8:08 
  224  26/68   Dick Dowdy            M  49 Tallahassee        FL   50:30  8:08 
  225          Hal Davis             M                             50:32  8:08 
  226   7/36   Michelle Roy          F  31 Miccosukee         FL   50:34  8:09 
  227  22/46   Bennett Chesser       M  38 Mount Pleasant     FL   50:35  8:09 
  228  14/30   Brett Lloyd           M  25 Tallahassee        FL   50:37  8:09 
  229  27/56   Barry Wilcox          M  31 Tallahassee        FL   50:39  8:09 
  230  28/56   Michael Nucci         M  31 Tallahassee        FL   50:39  8:10 
  231  29/56   Daylan Sumner         M  32 Tall               FL   50:40  8:10 
  232  27/68   John Occhiuzzo        M  49 Tallahassee        FL   50:42  8:10 
  233  32/59   Tom Mchaffie          M  44 Tallahassee        FL   50:44  8:10 
  234  15/30   Jay Smith             M  27 Tallahassee        FL   50:46  8:11 
  235  23/46   Jamie Joanos          M  39 Tallahassee        FL   50:47  8:11 
  236  13/46   Lori Vezina           F  44 Tall               FL   50:48  8:11 
  237  30/56   Collin Cherry         M  33 Havana             FL   50:49  8:11 
  238  31/56   Gar Chisenhall        M  30 Tallahassee        FL   50:49  8:11 
  239  17/29   Jessie Langer         M  23                         50:50  8:11 
  240  28/68   David Lewis           M  46 Tallahassee        FL   50:50  8:11 
  241          Shahrokh Massoudi     M     Tallahassee        FL   50:51  8:11 
  242  33/59   William Newmyer       M  44                         50:52  8:12 
  243  34/59   Patrick Flynn         M  40 Tallahassee        FL   50:58  8:13 
  244  11/43   Ava Andrews           F  36                         50:59  8:13 
  245          Scott Houston         M     Tall               FL   50:59  8:13 
  246   4/35   Sherri Martin         F  45 Tallahassee        FL   51:03  8:13 
  247   8/36   Renee Dickerson       F  31 Saint Matthews     KY   51:04  8:14 
  248  24/46   Garth Connelly        M  38 Tall               FL   51:06  8:14 
  249  18/29   Ben Friedman          M  20 Tallahassee        FL   51:08  8:14 
  250  19/29   Christopher Campbel   M  22 Tallahassee        FL   51:12  8:15 
  251  29/68   Bud Williams          M  46 Seminole           FL   51:13  8:15 
  252  25/46   Trey Thrasher         M  35 Miccosukee         FL   51:16  8:15 
  253   6/39   Kim Shugar            F  29                         51:17  8:16 
  254  14/46   Cathy Cross           F  42 Tallahassee        FL   51:21  8:16 
  255   5/35   Jane Cormien          F  46 Tallahassee        FL   51:23  8:17 
  256  26/46   Thomas Carsey         M  36 Miccosukee         FL   51:23  8:17 
  257  15/46   Patti Pijut           F  41 Tallahassee        FL   51:26  8:17 
  258  16/30   George Herderson Ii   M  29 Tall               FL   51:28  8:17 
  259   9/36   Rachel La Croix       F  30 Tallahassee        FL   51:28  8:17 
  260   7/39   Olivia Starling       F  25 Miccosukee         FL   51:29  8:18 
  261  32/56   Chad Henry            M  32 Tallahassee        FL   51:30  8:18 
  262  35/59   Matt Hefelfinger      M  41 Miccosukee         FL   51:31  8:18 
  263  27/46   Daniel Weaver         M  38                         51:31  8:18 
  264  10/38   Amanda Hammond        F  24 Tallahassee        FL   51:32  8:18 
  265  33/56   Wyatt Bostick         M  34 Quincy             FL   51:33  8:18 
  266  28/46   Geoff Likens          M  36 Tallahassee        FL   51:37  8:19 
  267   6/35   Paula Thompson        F  49                         51:38  8:19 
  268  36/59   John Hazleton         M  41 Tallahassee        FL   51:41  8:19 
  269  10/36   Kim Kirkbride         F  33 Tallahassee        FL   51:41  8:19 
  270  20/59   Gary Fournier         M  51 Tallahassee        FL   51:41  8:20 
  271  17/30   Jason Gilmore         M  28 Tallahassee        FL   51:42  8:20 
  272   5/13   Michael Novak         M  62 Tallahassee        FL   51:43  8:20 
  273  11/38   Michelle Terebinski   F  22 Tallahassee        FL   51:45  8:20 
  274  11/36   Christine Williams    F  32 Tall               FL   51:53  8:21 
  275  16/46   Jaavi Griffin         F  43 Tall               FL   51:57  8:22 
  276  30/68   David Brown           M  48 Tallahassee        FL   51:59  8:22 
  277  12/43   Karen Sutterfield     F  36 Tallahassee        FL   52:00  8:23 
  278   6/12   Thomas Williams       M  14 Tallahassee        FL   52:00  8:23 
  279   7/35   Sandy Stark           F  45 Tallahassee        FL   52:01  8:23 
  280   7/12   Max Shepherd          M  11 Tallahassee        FL   52:02  8:23 
  281  37/59   Randy Hanna           M  43 Tall               FL   52:07  8:24 
  282  29/46   John Yearty           M  35 Miccosukee         FL   52:10  8:24 
  283  13/43   Lisa Echeverri        F  36 Tallahassee        FL   52:12  8:25 
  284  21/59   David Farnsworth      M  51 Bristol            FL   52:14  8:25 
  285  20/29   Jay Foster            M  24 Tallahassee        FL   52:14  8:25 
  286   8/39   Melissa Smith         F  26 Tallahassee        FL   52:17  8:25 
  287   8/12   Todd Sanders          M  19 Tallahassee        FL   52:18  8:26 
  288  30/46   Eric Prutsman         M  39 Miccosukee         FL   52:20  8:26 
  289  10/39   Chuck Connerly        M  55 Tallahassee        FL   52:22  8:26 
  290  38/59   Sung Lee              M  41 Tallahassee        FL   52:25  8:27 
  291  12/38   Allison Yu            F  23 Tallahassee        FL   52:26  8:27 
  292  18/30   Joshua Logan          M  26 Tallahassee        FL   52:27  8:27 
  293  14/43   Margarita Fernandez   F  37 Tallahassee        FL   52:34  8:28 
  294   2/10   Karen Koch            F  55 Tallahassee        FL   52:35  8:28 
  295  11/39   Rr Barnott            M  58 Tall               FL   52:37  8:28 
  296  34/56   Matt Tamplin          M  32 Miccosukee         FL   52:42  8:29 
  297  21/29   Chad Smith            M  23 Tallahassee        FL   52:42  8:29 
  298   9/39   April Vuong           F  26 Gainesville        FL   52:42  8:29 
  299   8/35   Susan Fitzgerald      F  46 Bristol            FL   52:47  8:30 
  300  12/39   Paul Hancock          M  58 Dacula             GA   52:50  8:31 
  301  31/68   David Thompson        M  45 Tallahassee        FL   52:50  8:31 
  302  22/29   Patrick Benefield     M  20                         52:53  8:31 
  303  19/30   Ethan Bernick         M  28 Tallahassee        FL   52:57  8:32 
  304  35/56   Jim Watson            M  30 Tallahassee        FL   52:59  8:32 
  305  31/46   Steve Gould           M  38 Tallahassee        FL   52:59  8:32 
  306  32/68   Michael Riley         M  46 Tallahassee        FL   53:00  8:32 
  307  36/56   James Yearty          M  33 Miccosukee         FL   53:03  8:33 
  308  10/39   Maria Vives           F  28 Tallahassee        FL   53:04  8:33 
  309  22/59   Dan Thompson          M  53 Tallahassee        FL   53:04  8:33 
  310  13/39   George Kolp           M  57 Tall               FL   53:08  8:33 
  311  39/59   Mark Leon             M  40 Miccosukee         FL   53:08  8:33 
  312  33/68   John Dove             M  45 Dothan             AL   53:09  8:34 
  313  15/43   Bonnie Thrasher       F  35 Miccosukee         FL   53:09  8:34 
  314  34/68   Charles Barrilleaux   M  45 Miccosukee         FL   53:10  8:34 
  315  20/30   Alvin Mcconkey        M  26                         53:11  8:34 
  316  13/38   Ginny Graves          F  21 Tallahassee        FL   53:11  8:34 
  317  14/38   Patricia Janeczko     F  21 Tall               FL   53:12  8:34 
  318   2/11   Mike Schneider        M  65 Tallahassee        FL   53:14  8:34 
  319  11/39   Kim Blanton           F  29 Miccosukee         FL   53:14  8:34 
  320  12/39   Alicia Hopkins        F  27 Tallahassee        FL   53:16  8:35 
  321  35/68   Bob Cox               M  49 Tallahassee        FL   53:17  8:35 
  322  32/46   Screven Watson        M  39 Tallahassee        FL   53:21  8:36 
  323  16/43   Debi Fadod            F  39 Tallahassee        FL   53:24  8:36 
  324  40/59   Baron Grover          M  43                         53:24  8:36 
  325  37/56   Denis Crawford        M  31 Tallahassee        FL   53:26  8:36 
  326  17/43   Beth Alexander        F  37 Miccosukee         FL   53:27  8:37 
  327  38/56   Bryan Spoener         M  34                         53:28  8:37 
  328  33/46   Dave Ciabotti         M  38 Tallahassee        FL   53:31  8:37 
  329  23/59   John Morrill          M  50 Tallahassee        FL   53:34  8:38 
  330  14/39   Jack Whittington      M  59 Forest Lakes       FL   53:36  8:38 
  331  36/68   John Tenewitz         M  46 Crawfordville      FL   53:37  8:38 
  332  37/68   Edwin Rodriquez       M  49 Tallahassee        FL   53:38  8:38 
  333   9/35   Laurie Jones          F  47 Tallahassee        FL   53:40  8:39 
  334  38/68   Mike Mapstone         M  49 Havana             FL   53:40  8:39 
  335  24/59   Tom Powell            M  53 Tallahassee        FL   53:42  8:39 
  336  34/46   Jim Ohare             M  37                         53:42  8:39 
  337  25/59   Alan Johansen         M  50 Tallahassee        FL   53:43  8:39 
  338  41/59   David Brey            M  42 Tallahassee        FL   53:44  8:39 
  339  35/46   Stephen Szypula       M  36 Tallahassee        FL   53:45  8:39 
  340  18/43   Susan Guy             F  37 Miccosukee         FL   53:46  8:40 
  341  42/59   Roger Register        M  44 Tallahassee        FL   53:47  8:40 
  342  21/30   Bob Dewars            M  26 Tallahassee        FL   53:48  8:40 
  343  15/38   Cynthia Hartman       F  22 Tall               FL   53:48  8:40 
  344  22/30   Mitch Allard          M  26 Tallahassee        FL   53:49  8:40 
  345                                                              53:50  8:40 
  346  39/68   Tom Conrardy          M  47 Tallahassee        FL   53:50  8:40 
  347          Terry Palmore         M     Tallahassee        FL   53:50  8:40 
  348  40/68   Brad Smith            M  47 Tallahassee        FL   53:51  8:40 
  349  43/59   Ibrahim Cordero       M  40 Tallahassee        FL   53:52  8:41 
  350  15/39   David Smith           M  57 Tallahassee        FL   53:55  8:41 
  351  13/39   Ellen Pappas          F  26 Tallahassee        FL   53:55  8:41 
  352  14/39   Mei-Yao Huang         F  27 Tallahassee        FL   53:57  8:41 
  353  12/36   Jo Lena Pace          F  30 Tallahassee        FL   53:58  8:42 
  354  41/68   Harry Raysin          M  46 Tallahassee        FL   53:59  8:42 
  355  19/43   Michelle Ledbetter    F  35 Tallahassee        FL   54:06  8:43 
  356  16/39   David Darst           M  58                         54:07  8:43 
  357  17/46   Lori Tomblin          F  44 Miccosukee         FL   54:07  8:43 
  358  26/59   Nick Stratis          M  50 Tallahassee        FL   54:08  8:43 
  359  36/46   Dave Borschel         M  37 Tallahassee        FL   54:10  8:44 
  360  27/59   Ed Latham             M  51 Tallahassee        FL   54:15  8:44 
  361  23/30   Tyler Van Leuven      M  29                         54:17  8:44 
  362          David Waters          M     Crawfordville      FL   54:17  8:45 
  363  39/56   Derek Hemenway        M  32 Tallahassee        FL   54:18  8:45 
  364  28/59   Ken Tomblin           M  50 Miccosukee         FL   54:19  8:45 
  365  20/43   Melissa Moore         F  38 Tallahassee        FL   54:20  8:45 
  366  29/59   Paul Widick           M  53 Tallahassee        FL   54:24  8:46 
  367  42/68   Bill Behenna          M  48 Tallahassee        FL   54:26  8:46 
  368  37/46   Vince Toplosky        M  35 Tallahassee        FL   54:27  8:46 
  369  10/35   Susan Duris           F  46 Tallahassee        FL   54:28  8:46 
  370  21/43   Lisa Aaron-Hritz      F  36 Tallahassee        FL   54:29  8:47 
  371  30/59   Phillip Tomberlin     M  50 Tallahassee        FL   54:30  8:47 
  372  43/68   Jon Anderson          M  48 Tallahassee        FL   54:33  8:47 
  373  40/56   Kevin Smith           M  33 Tallahassee        FL   54:41  8:48 
  374  41/56   Bill Rodriguez        M  31 Tallahassee        FL   54:49  8:50 
  375  44/59   Rick Moore            M  42 Tallahassee        FL   54:50  8:50 
  376  17/39   Jim Zimmerman         M  58 Tallahassee        FL   54:51  8:50 
  377  16/38   Erin Geyer            F  20                         55:02  8:52 
  378  17/38   Christina Bonatakis   F  21 Tallahassee        FL   55:03  8:52 
  379  44/68   Jim Walker            M  48 Miccosukee         FL   55:04  8:52 
  380  24/30   Ron Laface            M  27 Tallahassee        FL   55:06  8:52 
  381  18/38   Sarah Andress         F  23 Tallahassee        FL   55:13  8:54 
  382  31/59   Jeff Garis            M  52 Tallahassee        FL   55:16  8:54 
  383  42/56   Robert Crabill        M  31 Tallahassee        FL   55:16  8:54 
  384          Ricky Railford        M                             55:18  8:54 
  385          Blake Little          M                             55:18  8:54 
  386  45/68   Mark Koshaish         M  45 Tallahassee        FL   55:19  8:55 
  387  18/46   Peggy Shashy          F  42 Jacksonville       FL   55:20  8:55 
  388  46/68   Keith Berry           M  45 Tallahassee        FL   55:20  8:55 
  389  19/46   Monya Newmyer         F  41                         55:22  8:55 
  390  47/68   John Kennedy          M  48                         55:29  8:56 
  391  43/56   Jim Beebe             M  34 Tallahassee        FL   55:31  8:56 
  392   2/24   Juanice Hagan         F  52 Monticello         FL   55:31  8:57 
  393  32/59   Dennis Register       M  52 Tallahassee        FL   55:31  8:57 
  394  18/39   Roger Bell            M  56 Tallahassee        FL   55:32  8:57 
  395  19/38   Heather Wainwright    F  20 Tallahassee        FL   55:33  8:57 
  396  25/30   Peter Bennett         M  27 Tallahassee        FL   55:34  8:57 
  397   2/14   Jenny Chang           F  18 Tallahassee        FL   55:35  8:57 
  398  22/43   Sharon Smith          F  37 Tallahassee        FL   55:37  8:57 
  399   3/24   Janet Hastings        F  50 Tallahassee        FL   55:38  8:58 
  400  45/59   Kislaya Prasad        M  41 Tall               FL   55:45  8:59 
  401  23/43   Ginger Dykes          F  37 Tall               FL   55:45  8:59 
  402  19/39   Fred Bates            M  55 Tallahassee        FL   55:46  8:59 
  403  20/46   Angela Jefferson      F  43                         55:46  8:59 
  404  20/38   Erinn Sarandria       F  20 Tallahassee        FL   55:46  8:59 
  405  33/59   Ronald Morell         M  53 Tallahassee        FL   55:47  8:59 
  406  38/46   Kyle Leabetter        M  38 Tallahassee        FL   55:48  8:59 
  407  24/43   Cheryl Jones          F  37 Tallahassee        FL   55:48  8:59 
  408  21/46   Lucinda Thomas        F  42 Tallahassee        FL   55:51  9:00 
  409  20/39   Larry Sartin          M  56 Tallahassee        FL   55:52  9:00 
  410  22/46   Sherry Wheelock       F  42 Lakeland           FL   55:54  9:00 
  411  48/68   Jeff Duke             M  46 Clermont           FL   55:55  9:00 
  412  11/35   Linda Schwarz         F  47 Tallahassee        FL   55:55  9:00 
  413  39/46   Frank Rudd            M  38 Tallahassee        FL   55:56  9:00 
  414  46/59   Mark Mcvey            M  42                         56:00  9:01 
  415  34/59   Bruce Skelton         M  52 Tallahassee        FL   56:04  9:02 
  416  12/35   Barbara Galloway      F  48                         56:10  9:03 
  417  35/59   Joe Peresich          M  51 Tallahassee        FL   56:11  9:03 
  418  49/68   Richard Gordon        M  48                         56:15  9:04 
  419  13/35   Jackie Mcdaniel       F  47 Tallahassee        FL   56:15  9:04 
  420  23/46   Susan Stephens        F  43 Tallahassee        FL   56:17  9:04 
  421  36/59   Charlie Smith         M  51 Bell               FL   56:18  9:04 
  422  44/56   Mathew Gressel        M  33 Tallahassee        FL   56:21  9:04 
  423   4/24   Mary Stutzman         F  53 Tallahassee        FL   56:23  9:05 
  424  40/46   Eric Brickner         M  36 Tall               FL   56:23  9:05 
  425  41/46   Stacey Shuman         M  39 Miccosukee         FL   56:25  9:05 
  426  42/46   Bert Wilkerson        M  35 Tallahassee        FL   56:30  9:06 
  427          Salim Talib           M     Tallahassee        FL   56:36  9:07 
  428  47/59   Gary Parsons          M  44 Tall               FL   56:37  9:07 
  429  23/29   Jeff Moxley           M  22                         56:38  9:07 
  430  26/30   Bill Kearney          M  26                         56:39  9:07 
  431  14/35   Linda Johnson         F  47 Miccosukee         FL   56:40  9:08 
  432  27/30   Sammy Towels          M  28 Tallahassee        FL   56:44  9:08 
  433  24/29   Bo Manausa            M  22 Tallahassee        FL   56:45  9:08 
  434  45/56   Charlie Minter        M  33 Tall               FL   56:47  9:09 
  435  25/43   Tina Crowder          F  39 Tallahassee        FL   56:49  9:09 
  436  50/68   Roger Donnellan       M  48 Jacksonville       FL   56:51  9:09 
  437  26/43   Robin Safley          F  38 Miccosukee         FL   56:52  9:09 
  438   6/13   Barrett Johnson       M  61 Tallahassee        FL   56:54  9:10 
  439  13/36   Juli Zapata           F  32 Tallahassee        FL   57:00  9:11 
  440   3/11   Bill De Grummond      M  67 Tallahassee        FL   57:01  9:11 
  441  15/39   Ali Proctor           F  29 Tallahassee        FL   57:06  9:12 
  442  21/39   Jack Cosper           M  58 Jacksonville       FL   57:10  9:12 
  443  48/59   Rick Burnetta         M  42 Tallahassee        FL   57:11  9:13 
  444   3/14   Christine Kawalec     F  19 Gainesville        FL   57:16  9:13 
  445          Alison Tudor          F     Gainesville        FL   57:17  9:14 
  446  14/36   Barbra Boutin         F  32 Tallahassee        FL   57:28  9:15 
  447  22/39   Lee Stone             M  57 Tall               FL   57:28  9:15 
  448  15/36   Heather Poole         F  30 Tallahassee        FL   57:30  9:16 
  449  51/68   Tor Bejnar            M  45 Tallahassee        FL   57:33  9:16 
  450  15/35   Debbie Huey           F  48 Tallahassee        FL   57:41  9:17 
  451  43/46   Mark Boutin           M  35 Tallahassee        FL   57:42  9:18 
  452   3/10   Emily Ruddell         F  55 Tallahassee        FL   57:46  9:18 
  453   7/13   James Story           M  62 Thomasville        GA   57:47  9:18 
  454  23/39   Dale Weeks            M  55 Miccosukee         FL   57:57  9:20 
  455  49/59   John Alford           M  44 Tallahassee        FL   57:58  9:20 
  456  50/59   Karl Easton           M  44 Tallahassee        FL   57:59  9:20 
  457  37/59   Charles Thomsen       M  51 Tall               FL   58:00  9:20 
  458  52/68   Joseph Lewis          M  49 Miccosukee         FL   58:04  9:21 
  459  38/59   Tom Taylor            M  54 Tall               FL   58:07  9:22 
  460  28/30   Chris Skinner         M  29 Miccosukee         FL   58:07  9:22 
  461  16/39   Mary Pollok           F  25                         58:08  9:22 
  462  21/38   Jennifer Garis        F  23                         58:08  9:22 
  463  16/36   Pam Potter Ricco      F  32 Tallahassee        FL   58:12  9:22 
  464  46/56   Andy Dickerson        M  33 Saint Matthews     KY   58:14  9:23 
  465  47/56   John Kennedy          M  34                         58:14  9:23 
  466  16/35   Roberta Mitchell      F  47 Tallahassee        FL   58:14  9:23 
  467  53/68   Jeffrey Jones         M  45 Tallahassee        FL   58:15  9:23 
  468  17/36   Kimberly Piar         F  32 Atlanta            GL   58:16  9:23 
  469  48/56   George Parsons        M  30 Atlanta            GA   58:16  9:23 
  470  17/39   Stacy Swartz          F  26 Tallahassee        FL   58:17  9:23 
  471  25/29   Andrew Mariotti       M  24 Tallahassee        FL   58:17  9:23 
  472  27/43   Susan Ledford         F  39 Miccosukee         FL   58:18  9:23 
  473  24/39   Jim Cobbe             M  55 Tallahassee        FL   58:25  9:24 
  474  18/39   Melia Flores          F  25 Tallahassee        FL   58:28  9:25 
  475  49/56   Joe Ullo              M  31                         58:29  9:25 
  476  18/36   Kimberly Rakestraw    F  31 Tallahassee        FL   58:32  9:26 
  477  54/68   Tim Warfel            M  48 Tallahassee        FL   58:33  9:26 
  478  55/68   Gary Francis          M  46 Franklin           TN   58:35  9:26 
  479  51/59   Mark Francis          M  43 Tallahassee        FL   58:35  9:26 
  480  17/35   Mary Chiles           F  48                         58:37  9:26 
  481  56/68   Edwin Bayo            M  45 Tall               FL   58:39  9:27 
  482  57/68   Scott Allard          M  47 Miccosukee         FL   58:40  9:27 
  483   5/24   Ruth Jones            F  50 Tallahassee        FL   58:40  9:27 
  484  18/35   Sondra Joyner         F  46 Lloyd              FL   58:41  9:27 
  485   4/10   Pheona Kaiser         F  59 Tallahassee        FL   58:42  9:27 
  486  58/68   Burt Von Hoff         M  49                         58:44  9:28 
  487  22/38   Jennifer Young        F  21                         58:49  9:28 
  488  19/39   Li Feng               F  25                         58:49  9:28 
  489  28/43   Penny Ison            F  39                         58:50  9:28 
  490  50/56   Lawrence Dance        M  30 Tallahassee        FL   58:51  9:29 
  491  29/43   Ellen Pay             F  37 Tall               FL   58:56  9:30 
  492  24/46   Juliee Evans          F  40                         58:57  9:30 
  493  30/43   Kirsten Baggett       F  35 Tall               FL   59:00  9:30 
  494   6/24   Ellen Deramo          F  53 Tall               FL   59:01  9:30 
  495   4/14   Katherine Murphy      F  19 West Palm Beach    FL   59:02  9:30 
  496  31/43   Kim Outlaw            F  38 Tallahassee        FL   59:07  9:31 
  497  32/43   Jen Nickelson         F  38 Tallahassee        FL   59:08  9:31 
  498  59/68   Richard Addison       M  48 Tallahassee        FL   59:11  9:32 
  499   1/1    Margarete Deckert     F  69 Miccosukee         FL   59:11  9:32 
  500  39/59   Jim Flaharty          M  54 Tallahassee        FL   59:13  9:32 
  501  20/39   Kristin Brookens      F  28 Tallahassee        FL   59:16  9:33 
  502  25/46   Sally Bond            F  40 Tallahassee        FL   59:25  9:34 
  503  40/59   John Hall             M  54 Miccosukee         FL   59:27  9:34 
  504  26/29   James Densmore        M  20 Tallahassee        FL   59:29  9:35 
  505  21/39   Amy Fletcher          F  28                         59:30  9:35 
  506  19/36   Kristen Dessert       F  31                         59:30  9:35 
  507  51/56   Steven Whittington    M  34 Tallahassee        FL   59:45  9:37 
  508   4/11   Arthur Ward           M  68 Tall               FL   59:50  9:38 
  509   5/11   Joe Whitesell         M  65 Apalachicola       FL   59:53  9:39 
  510  19/35   Juliette Mc Donald    F  48 Tallahassee        FL   59:53  9:39 
  511  52/56   Joe Hereford          M  30                         59:59  9:40 
  512  60/68   Bob Kolodinsky        M  46 Gainesville        FL 1:00:00  9:40 
  513  29/30   Justin Barnard        M  28 Tallahassee        FL 1:00:01  9:40 
  514  22/39   Erica Rogers          F  27 Tampa              FL 1:00:02  9:40 
  515  26/46   Julie Bettinger       F  41 Tallahassee        FL 1:00:04  9:40 
  516   7/24   Gloria Crittenden     F  53 Tallahassee        FL 1:00:05  9:41 
  517  33/43   Erica Mccaul          F  35 Tall               FL 1:00:05  9:41 
  518   8/24   Kathy Weiss           F  50 Tall               FL 1:00:06  9:41 
  519   5/10   Barbara Yonclas       F  55 Saint George Islan FL 1:00:07  9:41 
  520   5/14   Selby Proctor         F   4 Tallahassee        FL 1:00:12  9:42 
  521  27/46   Nancy Valery          F  41 Tallahassee        FL 1:00:14  9:42 
  522  52/59   Robert Mineal         M  40                       1:00:15  9:42 
  523   9/24   Suzanne Morris        F  52 Tallahassee        FL 1:00:16  9:42 
  524          Unknown Runner                                    1:00:18  9:43 
  525  20/35   Darlene Terry         F  45 Tallahassee        FL 1:00:19  9:43 
  526  21/35   Estella Phelps        F  48 Tallahassee        FL 1:00:30  9:45 
  527  23/38   Joanna Davis          F  24 Sarasota Square    FL 1:00:33  9:45 
  528  34/43   Riva Duncan           F  38 Bristol            FL 1:00:41  9:46 
  529  20/36   Patricia Roberson     F  30                       1:00:41  9:46 
  530  53/56   Matt Keyes            M  31 Bristol            FL 1:00:41  9:46 
  531  44/46   Michael Martinez      M  36 Tallahassee        FL 1:00:44  9:47 
  532  35/43   Sara Fulghum          F  38 Tallahassee        FL 1:00:44  9:47 
  533   8/13   William Whittington   M  61                       1:00:44  9:47 
  534  28/46   Pam Breza             F  41                       1:00:45  9:47 
  535  10/24   Christie Koonts       F  52 Tallahassee        FL 1:00:45  9:47 
  536  53/59   Chuck Davis           M  41                       1:00:46  9:47 
  537  21/36   Aimee Waters          F  31 Tallahassee        FL 1:00:50  9:48 
  538  22/36   Lisa Bullock          F  31 Tallahassee        FL 1:00:51  9:48 
  539  36/43   Linda Johnson         F  38 Tallahassee        FL 1:00:52  9:48 
  540  54/59   Dan Neustadter        M  42 Tallahassee        FL 1:00:58  9:49 
  541  29/46   Mary Ann Smith        F  43                       1:00:59  9:49 
  542  37/43   Lisa Cox              F  37 Tallahassee        FL 1:01:09  9:51 
  543  41/59   Rick Wolfarth         M  50 Tallahassee        FL 1:01:12  9:51 
  544  23/36   Jayne Gerard          F  32 Miccosukee         FL 1:01:13  9:52 
  545  22/35   Betty Booker          F  45 Miccosukee         FL 1:01:15  9:52 
  546  42/59   Frank Walker          M  50 Tallahassee        FL 1:01:30  9:54 
  547   6/14   Whitney Walker        F  18 Tallahassee        FL 1:01:30  9:54 
  548  11/24   Susan Cornwell        F  52 Tallahassee        FL 1:01:31  9:54 
  549  54/56   Matthew Green         M  30 Tallahassee        FL 1:01:38  9:56 
  550  30/46   Mary Crossley         F  40 Miccosukee         FL 1:01:40  9:56 
  551  24/38   Alycia Syck           F  21                       1:01:43  9:56 
  552  43/59   Bubba Anderson        M  53 Saint Augustine    FL 1:01:44  9:56 
  553   2/2    Dot Skofronick        F  64 Tallahassee        FL 1:01:45  9:57 
  554  61/68   Elbert Hurst          M  47 Pelham             GA 1:01:49  9:57 
  555  44/59   Tim Marston           M  51 Tallahassee        FL 1:01:53  9:58 
  556  27/29   Thomas Allstock       M  21 Tallahassee        FL 1:01:57  9:59 
  557          Judy Waters           F     Crawfordville      FL 1:01:58  9:59 
  558  25/39   John Burke            M  55 Tallahassee        FL 1:02:04 10:00 
  559  25/38   Joanne Elsner         F  21 Tallahassee        FL 1:02:08 10:00 
  560  26/38   Melissa Pearson       F  23 Tallahassee        FL 1:02:08 10:00 
  561  62/68   Charles Edwards       M  48 Miccosukee         FL 1:02:10 10:01 
  562  23/35   Wendy Bevan Baker     F  46 Tallahassee        FL 1:02:14 10:01 
  563  45/59   James Thies           M  54 Green Cove Springs FL 1:02:15 10:02 
  564  31/46   Lois Shepherd         F  40 Tallahassee        FL 1:02:20 10:02 
  565   6/11   Alex Brickler         M  73                       1:02:26 10:03 
  566  26/39   Lenny Krzycki         M  56 Quincy             FL 1:02:27 10:03 
  567  63/68   Steve Payne           M  49 Miccosukee         FL 1:02:42 10:06 
  568  32/46   Lori Willner          F  44 Tallahassee        FL 1:02:44 10:06 
  569  23/39   Valerie Lines         F  29 Tallahassee        FL 1:02:45 10:06 
  570  24/35   Linda Bulecza         F  45 Tallahassee        FL 1:02:50 10:07 
  571  25/35   Nancy Fahnestock      F  45 Miccosukee         FL 1:02:53 10:08 
  572  27/39   Jay Pfeiffer          M  58 Quincy             FL 1:02:54 10:08 
  573  28/39   Steve Pfeiffer        M  57 Tallahassee        FL 1:02:55 10:08 
  574          Jason Jaruis          M     Tallahassee        FL 1:03:05 10:10 
  575  46/59   John Lemmon           M  54 Tallahassee        FL 1:03:12 10:11 
  576  55/59   Alan Byrd             M  43 Tallahassee        FL 1:03:32 10:14 
  577  33/46   Nadine Dexter         F  43 Tallahassee        FL 1:03:51 10:17 
  578   9/13   Charles Pellegrini    M  63                       1:03:54 10:17 
  579  24/39   Edye Coxwell          F  28 Tallahassee        FL 1:03:59 10:18 
  580  24/36   Wendy Wiener          F  34 Tall               FL 1:04:01 10:19 
  581          Unknown Runner                                    1:04:01 10:19 
  582  28/29   Greg Skinner          M  21 Tall               FL 1:04:11 10:20 
  583  26/35   Martha Haynes         F  48 Perry              FL 1:04:17 10:21 
  584  55/56   Jeffrey Stafford      M  31 Tallahassee        FL 1:04:25 10:22 
  585  27/35   Marguerite Matthews   F  47 Havanna            FL 1:04:27 10:23 
  586  34/46   Barbara Goldstein     F  43 Miccosukee         FL 1:04:31 10:23 
  587  12/24   Electa Walker         F  52 Miccosukee         FL 1:04:34 10:24 
  588  35/46   Laura Kelley          F  42 Miccosukee         FL 1:04:37 10:24 
  589  28/35   Nada Stauffer         F  49 Monticello         FL 1:04:41 10:25 
  590  27/38   Katie Mcghee          F  24 Tallahassee        FL 1:04:46 10:26 
  591  13/24   Ronna Dykes           F  53 Dothan             AL 1:04:49 10:26 
  592   7/14   Colleen Schenker      F  19 Oldsmar            FL 1:04:51 10:27 
  593  25/39   Amy Gonzalez          F  25                       1:04:52 10:27 
  594  30/30   Don Acosta            M  26                       1:04:53 10:27 
  595  28/38   Tyrie Benton          F  23                       1:04:53 10:27 
  596  64/68   Donald Rains          M  48 Tallahassee        FL 1:04:54 10:27 
  597  65/68   Nicholas Bykowsky     M  48 Tallahassee        FL 1:04:54 10:27 
  598  25/36   Christy Ingram        F  33 Tallahassee        FL 1:04:55 10:27 
  599   6/10   Kay Holland           F  59 Tallahassee        FL 1:04:55 10:27 
  600  29/29   Justin Nelson         M  20 Tallahassee        FL 1:04:58 10:28 
  601  14/24   Dawn Brown            F  53 Tallahassee        FL 1:04:59 10:28 
  602  26/39   Amy O'kelly           F  26 Tallahassee        FL 1:05:03 10:28 
  603  26/36   Hallie Suber          F  30 Quincy             FL 1:05:21 10:31 
  604  15/24   Judy Bakstran         F  51 Tallahassee        FL 1:05:27 10:32 
  605  16/24   Barbara Rains         F  53 Tallahassee        FL 1:05:36 10:34 
  606  27/39   Jamie Pitts           F  25 Tallahassee        FL 1:05:37 10:34 
  607  28/39   Mary Anne Huckabee    F  29 Tallahassee        FL 1:05:38 10:34 
  608  29/39   Carrie Bruce          F  26 Tallahassee        FL 1:05:42 10:35 
  609  56/59   Dudley Brewton        M  42 Miccosukee         FL 1:05:45 10:35 
  610  29/35   Ofelia Sivyer         F  45 Tallahassee        FL 1:05:56 10:37 
  611   9/12   Steve Sivyer          M  18 Tallahassee        FL 1:05:56 10:37 
  612  36/46   Ellen Harmon          F  40 Tallahassee        FL 1:05:57 10:37 
  613  27/36   Dawn Mackland         F  31 Quincy             FL 1:06:01 10:38 
  614  29/39   Jim Wilkinson         M  57 Tallahassee        FL 1:06:08 10:39 
  615   8/14   Lindsey Janes         F  19 Tallahassee        FL 1:06:11 10:40 
  616  29/38   Paula Arce-Trigatti   F  20 Tallahassee        FL 1:06:12 10:40 
  617   7/11   Jim Joanos            M  67 Tallahassee        FL 1:06:16 10:40 
  618  30/38   Heather Fitzgerald    F  21                       1:06:18 10:41 
  619  17/24   Shawn Baldwin         F  52                       1:06:19 10:41 
  620  10/12   Garrett Dykes         M  10 Tall               FL 1:06:20 10:41 
  621          Gincy Thomas          F     Tallahassee        FL 1:06:20 10:41 
  622          Joan May              F  44 Tallahassee        FL 1:06:21 10:41 
  623  37/46   Becky Mcalpine        F  42 Tallahassee        FL 1:06:21 10:41 
  624  10/13   James York            M  62 Tallahassee        FL 1:06:36 10:44 
  625  30/39   Kimberly Ruscher Ro   F  25 Tallahassee        FL 1:06:40 10:44 
  626  28/36   Karen Matthews        F  30 Tallahassee        FL 1:06:46 10:45 
  627  38/46   Kerri Murray          F  41 Grapevine          TX 1:06:50 10:46 
  628   7/10   Judee Pouncy          F  58 Tallahassee        FL 1:06:52 10:46 
  629  66/68   Frank Koutuik         M  49 Tallahassee        FL 1:06:54 10:46 
  630  39/46   Erin O Connell        F  42 Miccosukee         FL 1:06:59 10:47 
  631  11/13   David Unsicker        M  61 Orange Park        FL 1:07:25 10:51 
  632   8/11   Jim Skorfronick       M  70 Tallahassee        FL 1:07:32 10:53 
  633  30/39   George Alston         M  55 Tallahassee        FL 1:07:41 10:54 
  634  47/59   Warren Mcdougle       M  50 Miccosukee         FL 1:07:43 10:54 
  635  30/35   Kristine Dougherty    F  48 Tallahassee        FL 1:07:47 10:55 
  636  31/39   Diane Bjornstad       F  29 Tallahassee        FL 1:07:47 10:55 
  637  18/24   Marjorie Hornsby      F  53 Tallahassee        FL 1:08:28 11:02 
  638   9/14   Erika Grimm           F  18 Tallahassee        FL 1:08:31 11:02 
  639  10/14   Katherine Gordon      F  18 Tallahassee        FL 1:08:31 11:02 
  640  31/39   Richard Marsella      M  56 Tallahassee        FL 1:08:32 11:02 
  641  67/68   Howard Hussey         M  46 Crawfordville      FL 1:08:46 11:04 
  642   9/11   Fred Deckert          M  72 Miccosukee         FL 1:08:49 11:05 
  643  38/43   Cheryl Johnson        F  38 Miccosukee         FL 1:08:52 11:05 
  644  48/59   Tom Hastings          M  51 Tallahassee        FL 1:08:55 11:06 
  645  31/38   Keri Dibuono          F  24 Tallahassee        FL 1:08:57 11:06 
  646  32/39   Meg Scott             F  27 Tallahassee        FL 1:09:02 11:07 
  647  19/24   Guesna Dohrman        F  54 Tallahassee        FL 1:09:15 11:09 
  648  68/68   Pete Kerwin           M  49 Tallahassee        FL 1:09:16 11:09 
  649  12/13   Rod Anderson          M  63 Havana             FL 1:09:22 11:10 
  650  32/39   Jeffrey Bond          M  57 Tallahassee        FL 1:09:25 11:11 
  651  32/38   Mernuff Mchaffie      F  21 Tallahassee        FL 1:09:35 11:12 
  652  11/14   Vanessa Morrill       F  18 Tallahassee        FL 1:09:36 11:12 
  653  49/59   David Negrete         M  50 Tallahassee        FL 1:09:42 11:13 
  654  29/36   Kelly Gorman          F  33 Tallahassee        FL 1:09:44 11:14 
  655  30/36   Lisa Fernbach         F  34 Tallahassee        FL 1:09:45 11:14 
  656  57/59   Mark Hiers            M  44 Crawfordville      FL 1:09:49 11:15 
  657  40/46   Crystal Hiers         F  43 Crawfordville      FL 1:09:57 11:16 
  658  31/36   Sheri O Donnell       F  30 Tallahassee        FL 1:10:10 11:18 
  659  32/36   Kara Brown            F  30                       1:10:14 11:19 
  660  31/35   Margot Palazesi       F  48 Tallahassee        FL 1:10:33 11:22 
  661  33/38   Kerri Morris          F  24 Tallahassee        FL 1:10:45 11:24 
  662  34/38   Nikky Driskell        F  20                       1:10:46 11:24 
  663  58/59   Bob Kilpatrick        M  42 Tall               FL 1:10:48 11:24 
  664  12/14   Meghan Andress        F  19 Tallahassee        FL 1:10:53 11:25 
  665  50/59   Josh Jordan           M  51 Tallahassee        FL 1:10:59 11:26 
  666  33/36   Julie Livingston      F  34 Tallahassee        FL 1:10:59 11:26 
  667  33/39   Larry Dykes           M  58 Dothan             AL 1:11:15 11:28 
  668  32/35   Lori Kincannon        F  47 Tallahassee        FL 1:11:22 11:30 
  669  11/12   Chase Powell          M  13 Tallahassee        FL 1:11:27 11:30 
  670  34/36   Elizabeth Smith       F  31 Tallahassee        FL 1:11:55 11:35 
  671  12/12   Andy Bates            M  14 Tallahassee        FL 1:11:59 11:35 
  672  41/46   Peggy Ball            F  44 Tallahassee        FL 1:12:00 11:36 
  673  34/39   Ted Mannelli          M  56 Tallahassee        FL 1:12:01 11:36 
  674  20/24   Elaine Rose           F  51 Tallahassee        FL 1:12:02 11:36 
  675  51/59   Donald Brannon        M  54 Miccosukee         FL 1:12:04 11:36 
  676  35/39   James Shiver          M  58 Tallahassee        FL 1:12:14 11:38 
  677  39/43   Dawn Drilling-Zier    F  35 Peachtree City     GA 1:12:19 11:39 
  678  56/56   Tj Turnage            M  34                       1:12:27 11:40 
  679  33/39   Sarah Turnage         F  27                       1:12:29 11:40 
  680  34/39   Alia Fathaly          F  27 Tallahassee        FL 1:12:56 11:45 
  681  35/39   Rachel Hall           F  26 Miccosukee         FL 1:12:56 11:45 
  682  45/46   Eric Walters          M  36 Tallahassee        FL 1:13:00 11:45 
  683  46/46   Andrew Zier           M  37 Peachtree City     GA 1:14:00 11:55 
  684  42/46   Pam Post              F  42 Tallahassee        FL 1:14:14 11:57 
  685  36/39   Doc Horton            M  56 Tallahassee        FL 1:14:27 11:59 
  686  52/59   Vicky Bernal          M  50 Tall               FL 1:14:36 12:01 
  687  43/46   Shawn Doolittle       F  44 Havana             FL 1:14:48 12:03 
  688  13/14   Meredith Fraser       F  16 Tall               FL 1:14:50 12:03 
  689  35/38   Krisstin Waskiewicz   F  21 Tallahassee        FL 1:14:53 12:04 
  690   8/10   Bebe Blount           F  55 Tallahassee        FL 1:15:37 12:11 
  691  53/59   Jimmy Kalfas          M  51 Tallahassee        FL 1:15:42 12:11 
  692  44/46   Marianne King         F  42 Heathrow           FL 1:15:44 12:12 
  693  36/38   Jenica Tapocik        F  21 Tallahassee        FL 1:15:45 12:12 
  694  40/43   Robin Oneill-Wann     F  36 Miccosukee         FL 1:16:14 12:17 
  695  54/59   Bill Mcguire          M  54 Tallahassee        FL 1:16:16 12:17 
  696  41/43   Cherry Shaw           F  35 Miccosukee         FL 1:16:17 12:17 
  697  55/59   Dennis Kehoe          M  54 Miccosukee         FL 1:16:37 12:20 
  698  14/14   Jen Bass              F  19 Tallahassee        FL 1:16:48 12:22 
  699  36/39   Kimberly Bogle        F  28 Tallahassee        FL 1:16:48 12:22 
  700  37/39   Gary Erdman           M  56 Tallahassee        FL 1:17:06 12:25 
  701  45/46   Betsy Johanson        F  44 Tallahassee        FL 1:17:13 12:26 
  702  56/59   David Tharp           M  53 Tallahassee        FL 1:17:30 12:29 
  703  13/13   Sam Fenn              M  61 Tall               FL 1:17:30 12:29 
  704  57/59   Walter Prather        M  52 Tall               FL 1:17:40 12:30 
  705  37/39   Jennifer Davis        F  27 Tallahassee        FL 1:18:23 12:37 
  706  10/11   John Alderson         M  75                       1:18:34 12:39 
  707  37/38   Kelly Rowe            F  20                       1:19:40 12:50 
  708  38/38   Olivia Stahler        F  20                       1:19:41 12:50 
  709  58/59   Mike Abrams           M  53 Tallahassee        FL 1:20:53 13:01 
  710  35/36   Donna Cannella        F  30 Tallahassee        FL 1:21:01 13:03 
  711  21/24   Melvina Macdonald     F  51 Tallahassee        FL 1:21:08 13:04 
  712  36/36   Franees Gilbert       F  34                       1:21:08 13:04 
  713  33/35   Patty Stuart          F  49 Tallahassee        FL 1:21:09 13:04 
  714  59/59   Ulysses Lawrence      M  44 Tallahassee        FL 1:21:20 13:06 
  715  22/24   Marti Trovillian      F  54 Havana             FL 1:21:27 13:07 
  716  59/59   Jerry Lee             M  54 Chattahoochee      FL 1:21:29 13:07 
  717  42/43   Diana Kennedy         F  35 Tallahassee        FL 1:23:29 13:27 
  718  11/11   Charles Yates         M  77 Tallahassee        FL 1:24:14 13:34 
  719  23/24   Linda Lemmon          F  54 Tallahassee        FL 1:24:22 13:35 
  720  34/35   Kathy Flippo          F  49 Miccosukee         FL 1:27:33 14:06 
  721  38/39   Dick Reinhardt        M  55                       1:33:08 15:00 
  722  35/35   Mc Holleman           F  46                       1:33:10 15:00 
  723  38/39   Jamie Bennett         F  28 Tallahassee        FL 1:38:58 15:56 
  724  39/39   Michelle Nucci        F  28 Tallahassee        FL 1:38:59 15:56 
  725   9/10   Sue Davis             F  57 Saint Augustine    FL 1:42:38 16:31 
  726  10/10   Mabel Novak           F  59 Tallahassee        FL 1:45:24 16:58 
  727  46/46   Pamela Ray            F  42 Tallahassee        FL 1:45:26 16:58 
  728  43/43   Tamara Adkins         F  39 Tallahassee        FL 1:45:27 16:59 
  729          Edwin Browning        M     Tallahassee        FL 1:50:34 17:48 
  730  39/39   Bob Benton            M  56 Tallahassee        FL 1:50:37 17:49 
  731  24/24   Barbara Zulak         F  54 Tallahassee        FL 1:52:10 18:04 
  732          Doug Jones            M     Tallahassee        FL 1:59:00    

Team Results

 ********** OPEN TEAM RESULTS **********
   1.  W Y S I W Y G              
            1    2    3    4    5  =   15      
         MUCHAPIWA MIKE MAZANO, TIM UNGER, TIMOTHY BOLTON, REID VANNOY, MICHAEL
         LABOSSIERE
   2.  HALF FAST GANG             
            7    8    9   10   16  =   50      
         MATT MINNO, TOM RATLIFFE, BILL HILLISON, JANE JOHNSON, BUD FENNEMA
   3.  T & A H H H LONGHORNS      
           11   14   15   19   20  =   79      
         HERB WILLS, BOB FISHER, JEFF BRYAN, MICHAEL WEYANT, KAYLE MOORE
   4.  MONDAY GROUP               
           23   24   26   27   30  =  130      
         PETER ELLIS, TIM HOOMES, KEN MIDKIFF, AL SANDERS, BRETT LLOYD
   5.  T & A H H H ANGUS          
           18   22   25   37   42  =  144      
         SHANNON SULLIVAN, BRANT FOSTER, TOM THOMAS, ALVIN MCCONKEY, JIM BEEBE
   6.  T & A H H H HEREFORDS      
           28   29   41   46   50  =  194      
         PADDY JUAREZ, JEFF STARLING, DAVID WATERS, CHRIS SKINNER, DAN
         NEUSTADTER
                 ********** FEMALE TEAM RESULTS **********
   1.  FAB FIVE                   
            1    2    9   10   13  =   35      
         SARAH WILLIAMS, CARRIE WEYANT, COLLEEN SMITH, SUE HENSLEY, YVONNE
         GSTEIGER
   2.  SEMINOLE STRIDERS          
            5    6    8   11   12  =   42      
         MARI LEITNER, CYNTHIA CAMPBELL, HANNAH GERBER, AMY WALLACE, NICOLE
         MYERS
   3.  POWER PUFF GIRLS           
            3    4    7   15   16  =   45      
         STEPHANIE LILES, LISA WHITWORTH, JULIE CLARK, JUDY ALEXANDER, KIM
         JOHNSON
   4.  T & A H H H MAVERICKS      
           19   20   21   24   25  =  109      
         OLIVIA STARLING, KIM KIRKBRIDE, MICHELLE TEREBINSKI, LUCINDA THOMAS,
         JUDY WATERS
               ********** CORPORATE TEAM RESULTS **********
   1.  F S U SOCIAL SCIENCES      
            5    8   11   16   23  =   63      
         RANDY HOLCOMBE, DILLON FRITZ, DALE SMITH, BARRY WILCOX, THOMAS CARSEY
   2.  RUNNING IS TAXING          
            3   14   15   26   31  =   89      
         RICHARD PARSONS, CURTIS PARKER, LISA UNGER, LISA ECHEVERRI, STEVE
         GOULD
   3.  F B O E                    
           13   17   19   22   37  =  108      
         GAMBHIR SHRESTHA, JOHN OCCHIUZZO, SHAHROKH MASSOUDI, CATHY CROSS,
         MONYA NEWMYER
   4.  D B P R                    
            4    7   10   36   53  =  110      
         JOHN MATTHEWS, ELLEN MARINO, MICHAEL KOOI, ROBERT CRABILL, MICHAEL
         MARTINEZ
   5.  ATTORNEY GENERAL           
            6    9   29   34   39  =  117      
         JERRY MCDANIEL, LYNN FELLERS, PAUL HANCOCK, LISA AARON-HRITZ, JACKIE
         MCDANIEL
   6.  B MERRELLS                 
            1   27   46   51   52  =  177      
         CHRIS FUSSELL, TODD SANDERS, KARL EASTON, LAWRENCE DANCE, JAMES
         DENSMORE
   7.  SWIFT JUSTICE              
           18   35   47   50   56  =  206      
         GAR CHISENHALL, PHILLIP TOMBERLIN, JOSEPH LEWIS, SONDRA JOYNER, LINDA
         BULECZA

One Mile

Place Div/Tot  Name                Sex Age City               St Mile    
===== ======== =================== === === ================== == ======= 
    1   1/4    James Dexter          M  17                          5:14 
    2   1/8    Jonathan Skagfield    M  14 Tallahassee        FL    5:54 
    3   1/8    Calvin Vannoy         M  12 Tallahassee        FL    5:57 
    4   2/8    Andy Mc Kendsee       M  14 Tallahassee        FL    5:58 
    5   2/8    Nathan Kenney         M  11 Tallahassee        FL    6:07 
    6   1/2    Ej Weber              M  15 Monticello         FL    6:23 
    7   3/8    Cory Austin           M  14 Tallahassee        FL    6:26 
    8   2/4    Katrina Unglaub       F  17 Tallahassee        FL    6:28 
    9   1/3    Ally Dye              F  14                          6:30 
   10   1/12   Brittany Skagfield    F  11 Tallahassee        FL    6:43 
   11   2/12   Nina Reich            F  11 Crawfordville      FL    6:44 
   12   3/8    Tyler Braman          M  11 Tallahassee        FL    6:59 
   13   3/12   Michaela Spines       F  12 Tallahassee        FL    7:12 
   14   1/13   Mark Austin           M   8 Tallahassee        FL    7:16 
   15   4/8    Parker Hathaway       M  13 Quincy             FL    7:17 
   16   2/13   Brian Bowden          M   8 Tallahassee        FL    7:17 
   17   4/12   Michelle Duris        F  12 Tallahassee        FL    7:19 
   18   5/8    Michael Mckibben      M  13                          7:21 
   19   1/9    Erin Kenney           F   9 Tallahassee        FL    7:24 
   20   5/12   Ann Dietrich          F  12 Tallahassee        FL    7:24 
   21   1/5    Adam Mcabe            M  10 Tall               FL    7:25 
   22   2/5    Ross Smith            M  10 Tall               FL    7:29 
   23   3/5    Scott Hastings        M  10 Tall               FL    7:35 
   24   6/12   Whitney Alexander     F  11 Tallahassee        FL    7:39 
   25   1/2    Linda Richardson      F  46                          7:47 
   26   7/12   Pryce Mithchell       F  11 Thomasville        GA    7:51 
   27   1/8    Carly Mayhall         F   7 Thomasvill         GL    7:52 
   28   3/13   Bryan Austin          M   7 Tallahassee        FL    7:53 
   29   1/8    Michael Thomas Mina   M   6 Tallahassee        FL    7:58 
   30          David Minacci         M  32 Tallahassee        FL    7:58 
   31   4/8    Justin Bright         M  12 Miccosukee         FL    8:00 
   32   4/13   Shelbey Nave          M   8 Tall               FL    8:01 
   33          Molly Canas           F  18 Tallahassee        FL    8:02 
   34   2/9    Ariel Currieo         F  10 Tallahassee        FL    8:03 
   35   8/12   Laura Newsome         F  12 Tallahassee        FL    8:04 
   36   5/13   Ben Houston           M   8 Tallahassee        FL    8:06 
   37   2/8    Waverly Chin          F   8 Tall               FL    8:08 
   38   5/8    Boyd Hathaway         M  12 Quincy             FL    8:08 
   39   3/8    Lily Williams         F   7 Miccosukee         FL    8:08 
   40   6/8    Tom Kervin            M  13 Tallahassee        FL    8:11 
   41          Jeanna Mayhall        F  36 Thomasville        GL    8:18 
   42   6/13   Malcolm Juring        M   8 Miccosukee         FL    8:26 
   43   3/9    Katie Hefelfinger     F  10 Miccosukee         FL    8:33 
   44   7/13   Dalton Vernagen       M   8 Tallahassee        FL    8:39 
   45          Kim Andersen          M  53 Tallahassee        FL    8:40 
   46   1/13   Kimberly Newsome      F   6 Tallahassee        FL    8:40 
   47   2/13   Cecelia Williams      F   6 Miccosukee         FL    8:42 
   48   2/8    Scott Hathaway        M   6 Quincy             FL    8:43 
   49   3/4    Jessica Hathaway      F  14 Destin             FL    8:44 
   50   4/9    Allyson Austin        F   9 Tallahassee        FL    8:44 
 
   51          Carol Austin          F  45 Tallahassee        FL    8:45 
   52   8/13   Cole Hensley          M   8 Tallahassee        FL    8:48 
   53   4/8    Jordan Dick           F   8                          8:56 
   54   4/5    S Dietrich            M  10 Tallahassee        FL    9:03 
   55          Denise Cornelius      F  36 Kennesaw           GA    9:03 
   56   7/8    Ryan Baker            M  13                          9:06 
   57   6/8    Markeith Strickland   M  12                          9:07 
   58   9/12   Liseth George         F  11                          9:09 
   59          Amy Hunt              F  32 Miccosukee         FL    9:13 
   60   9/13   Colin Perrier         M   8 Tallahassee        FL    9:15 
   61          Jarrod Richardson     M  33 Wakulla Springs    FL    9:16 
   62   5/5    Zacharyn Nyman        M   9 Tallahassee        FL    9:17 
   63   2/3    Daun Terry            F  13 Tallahassee        FL    9:18 
   64   3/3    Rachel Shaffer        F  13 Tallahassee        FL    9:20 
   65   1/2    Vanessa Unglaub       F  41 Tallahassee        FL    9:21 
   66          Melamie Malone        F  36 Tallahassee        FL    9:21 
   67   7/8    Kyle O Donnell        M  11 Tallahassee        FL    9:24 
   68  10/13   Joseph Vannoy         M   8 Tallahassee        FL    9:26 
   69  10/12   Evelyn Smith          F  11                          9:32 
   70  11/13   Jamie Wright          M   8 Tall               FL    9:34 
   71   4/4    Ayanna Ince           F   8 Tallahassee        FL    9:34 
   72   2/2    Bonnie Wright         F  46                          9:38 
   73   1/1    Heather Nicholson     F  32 Tallahassee        FL    9:38 
   74  11/12   Nekeya Baker          F  11                          9:41 
   75   3/13   Elle Nyman            F   6 Tallahassee        FL    9:42 
   76   4/13   Juliet Perrier        F   6 Tallahassee        FL    9:43 
   77   3/8    Anthony Mahoney       M   6 Tallahassee        FL    9:44 
   78   2/2    Vivian Booth          F  44                          9:45 
   79          Janet Lenz            F  48 Tallahassee        FL    9:46 
   80   4/8    Jackson Dick          M   5                          9:46 
   81          Sue Dick              F  38                          9:48 
   82  12/13   Connor Hopkins        M   7 Tallahassee        FL    9:49 
   83   5/9    Jasmine Strickland    F   9                          9:51 
   84   6/9    Jordan Cason          F   9 Tallahassee        FL    9:53 
   85   7/9    Samantha Cowling      F   9 Tallahassee        FL    9:55 
   86          Park Palmer           F  51 Tallahassee        FL    9:56 
   87  13/13   Nathaniel Dipaolo     M   8 Tall               FL    9:57 
   88          Lou Dipaulo           M  43 Tallahassee        FL    9:58 
   89   5/13   Spencer Cason         F   6 Tallahassee        FL   10:03 
   90          Bobby Dick            M  39                         10:08 
   91   8/8    Steven Braman         M  13 Tallahassee        FL   10:11 
   92   5/8    Michalla Goddard      F   8 Tallahassee        FL   10:31 
   93          Barbara Mckibben      F  40                         10:38 
   94   6/8    Allison Barkas        F   8 Tall               FL   10:39 
   95          Bev Kerwin            F  47 Tallahassee        FL   10:51 
   96   5/8    Cj Barkas             M   5 Tall               FL   10:54 
   97   1/1    Chris Barkas          M  43 Tall               FL   10:58 
   98   6/13   Nicole Verhagen       F   5 Tallahassee        FL   10:58 
   99   7/8    Ashley Cowling        F   7 Tallahassee        FL   11:02 
  100          Patricia Cowling      F  33 Tallahassee        FL   11:03 
  101   1/1    Alex Carwell          M   9 Penacola           FL   11:05 
  102   1/2    Veronica Occhiuzzo    F  15 Tallahassee        FL   11:12 
  103          Mary Sue Occhiuzzo    F  48 Tallahassee        FL   11:42 
  104   2/2    Jeff Kerwin           M  15 Tallahassee        FL   11:44 
  105   2/2    Lindsey Davis         F  15 Tallahassee        FL   12:25 
  106   8/8    Chelsea Baker         F   8                         12:26 
  107          Lynn Walker           F  48 Tallahassee        FL   12:57 
  108   7/13   Haley May             F   5 Tallahassee        FL   13:08 
  109   8/9    Megan Willis          F   9 Tallahassee        FL   13:40 
  110          Dave Willis           M  41 Tallahassee        FL   13:40 
  111          Mary Andersen         F  54 Tallahassee        FL   13:46 
  112   8/13   Caroline Factor       F   6 Tallahassee        FL   13:58 
  113   9/13   Katie Groh            F   6 Tallahassee        FL   14:52 
  114  10/13   Breanna Bruner        F   6 Tallahassee        FL   14:55 
  115          Particia Bruner       F  44 Tallahassee        FL   14:57 
  116          Jill May              F  41                         15:37 
  117          John Goddard          M  42 Tallahassee        FL   15:45 
  118   9/9    Corey May             F  10                         15:55 
  119          Joann Holland         F  44 Tallahassee        FL   16:02 
  120          Earlene Allard        F  46                         16:06 
  121          Jill Rodriguez        F  32 Tallahassee        FL   16:07 
  122   8/8    Daniel Richardson     M  12                         16:36 
  123          Wendy Hallowell       F  46 Tallahassee        FL   16:49 
  124          Shirley Austin        F  34 Tallahassee        FL   16:56 
  125          Sue Pennington        F  53 Crawfordville      FL   16:58 
  126          Jennie Hefelfinger    F  43 Miccosukee         FL   17:03 
  127   6/8    Dylan Hefelfinger     M   4 Miccosukee         FL   17:10 
  128   1/1    Louis Dawkins         M  30                         17:40 
  129          Sharon Lee            F  27                         17:41 
  130  11/13   Catherine Factor      F   3 Tallahassee        FL   17:51 
  131          Max Factor            M  39 Tallahassee        FL   17:52 
  132   7/8    Jacob Dickerson       M   6 Saint Matthews     KY   18:09 
  133   8/8    Quentin Wilkerson     M   6 Tallahassee        FL   18:09 
  134          Lisa Williams         F  46 Seminole           FL   18:44 
  135          Amelia Williams       F  23 Tallahassee        FL   18:44 
  136  12/13   Allison Whittier      F   5 Tallahassee        FL   18:47 
  137          Robert Bright         M  41 Miccosukee         FL   19:27 
  138  12/12   Morgan Bright         F  11 Miccosukee         FL   19:28 
  139          Glen Handschy         M  82 Tampa              FL   21:48 
  140          Melanie Anderson      F  25 Tallahassee        FL   21:49 
  141  13/13   Aniston Russ          F   3 Tallahassee        FL   21:49 
  142          Patricia Handschy     F  49 Tallahassee        FL   21:50