GWTC Logo
Gulfwinds Triathletes Facebook   Twitter

2018 TMBA Brewtallaty, November 10, 2018

First Name  Last Name        Solo or Team         Bib       Time       Rank
Kat         Sack             Solo - Female        209      2:26:08      1
Marysa      Milinichik       Solo - Female        230      2:40:04      2
Donna       Morrill          Solo - Female        218      3:08:33      3
Christine   Lamia            Solo - Female        207        DNF
Jon         Maner            Solo - Male          237      1:44:45      1
Edward      Nabong           Solo - Male          233      1:45:27      2
Darien      Angelier         Solo - Male          227      1:50:41      3
David       Huggins          Solo - Male          216      1:55:13      4
Jeremy      Floyd            Solo - Male          221      1:56:30      5
Melvin      Jones            Solo - Male          220      1:58:42      6
Mark        Sobczak          Solo - Male          206      1:59:14      7
Zackery     Scharlepp        Solo - Male          235      2:04:33      8
David       Wolfe            Solo - Male          223      2:08:33      9
Jason       Wright           Solo - Male          217      2:10:21      10
John        Bullard          Solo - Male          219      2:13:38      11
James       Caldwell         Solo - Male          238      2:14:03      12
Laryn       Flikkema         Solo - Male          212      2:17:41      13
Joseph      Woodson          Solo - Male          204      2:23:26      14
Jeff        Phillips         Solo - Male          201      2:24:50      15
Jon         Dropco           Solo - Male          203      2:25:32      16
Dominic     Milner           Solo - Male          205      2:26:26      17
George      Cucchi           Solo - Male          222      2:30:12      18
Brad        McLeod           Solo - Male          228      2:30:41      19
Hugh        Oliver           Solo - Male          202      2:36:33      20
David       Cox              Solo - Male          236      2:40:00      21
Josh        Waler            Solo - Male          244      2:41:05      22
Patrick     Tully            Solo - Male          229      2:41:13      23
Carlos      Zapata           Solo - Male          234      3:01:53      24
Morris      Davis            Solo - Male          243      3:32:53      25
Laura       Sellati          Team - All Female    214      2:32:56      1
Johanna     Petty            Team - All Female    214      2:32:56      1
Eric        Post             Team - All Male      241      1:49:27      1
Tony        Lassater         Team - All Male      241      1:49:27      1
Bryon       Dalton           Team - All Male      225      1:51:58      2
David       Graf             Team - All Male      225      1:51:58      2
Timothy     Murphy           Team - All Male      231      2:06:10      3
Shawn       Blessing         Team - All Male      231      2:06:10      3
Jose        Sanchez          Team - All Male      213      2:11:36      4
Billy       Miller           Team - All Male      213      2:11:36      4
Peter       Corridor         Team - All Male      240      2:15:05      5
David       Anderson         Team - All Male      232      2:26:41      6
Mark        ONeil            Team - All Male      232      2:26:41      6
Darrell     Goodwin          Team - All Male      208      2:35:55      7
David       McCue            Team - All Male      208      2:35:55      7
Lourena     Maxwell          Team - Coed          224      2:03:57      1
Mike        Boll             Team - Coed          224      2:03:57      1
Mickey      Phillips         Team - Coed          210      2:08:12      2
Lisa        Cox              Team - Coed          210      2:08:12      2
Amy         Antimucci        Team - Coed          211      2:16:17      3
Zach        Finn             Team - Coed          211      2:16:17      3